Rezultate te kerkimit per termin: +Santi +Cazorla

Total: 95
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.061Z

Dridhet Arsenali, ja sa gjatë do të mungojë Santi Cazorla

Arsenali vazhdon të jetë skuadra më e pafat me lëndimet e lojtarëve gjatë këtij sezoni. The Guardian shkruan se Arsene Wenger nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e mesfushorit shumë të rëndësishëm për Arse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.058Z

Cazorla frikësohet për Botëror

Mesfushori i Villarrealit dhe i Spanjës, Santi Cazorla ka shprehur frikën e tij rreth mosparaqitjes në Kampionatin botëror 2010, derisa është duke u rikuperuar nga lëndimi. 25 vjeçari ishte operuar në shkurt, por ka treguar pak shenja të rikuperimit nga ajo kohë. Cazorla frikësohet se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.250Z

Cazorla premton më shumë

Santi Cazorla beson se Arsenali ende nuk e ka parë formën e tij më të mirë pavarësisht paraqitjeve mbresëlënëse pas transferimit nga Malaga gjatë verës për 15 milionë funte. Menaxheri i ekipit, Arsene Wenger ka lavdëruar 27 vjeçarin për fillimin e karrierës së tij në Emirates. Caz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.053Z

Cazorla synon top-katërshen

Nga Express më 17 shtator 2011 në ora 17:26 Mesfushori i Malagas, Santi Cazorla beson se skuadra e tij e re do të përfundojë në katër pozitat e para në La Liga. Malaga është një prej klubeve që shpenzoi më së tepërmi gjatë afatit kalimtar të verës duke sjellë mbi dhjetë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.620Z

Cazorla merret vesh me Arsenalin

Mesfushori ofanziv i Malagës, Santi Cazorla është marrë vesh me Arsenalin, ka njoftuar tabloidit britanik The Guardian. Sipas këtij të fundit, menaxheri i ‘Topçinjve’, Arsene Wenger shpreson që ta kompletojë sa më shpejt këtë transferim. Negociatat në mes të të dyja klubeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.993Z

Cazorla, kënaqësi për sy

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka thënë se është kënaqësi të shikohet loja e përforcimit të ri Santi Cazorla pasi goli i mesfushorit i ndihmoi ekipit të fitojë 3-1 në udhëtim te West Ham të shtunën. Skuadra e Wengerit u rikthye nga disavantazhi 1-0 dhe mori pikë të plota nga u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.194Z

Cazorla, blerja e sezonit

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger beson se Santi Cazorla mund të bëhet “blerja e sezonit”. Cazorla impresionoi me debutimin e tij në barazimin 0-0 me Sunderlandin të shtunën e më pas u lavdërua nga Wengeri. “Të gjitha rastet u krijuan prej tij”, tha strategu francez. S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama