Rezultate te kerkimit per termin: +Sarande

Total: 3763
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.338Z

Sarande 2 adoleshentetentojne vetevrasjen

SARANDE- Dy vajza 17 vjecare tentojne vetevrasjen me ilace farmaceutike. B. Z 17 vjec mberriti dje ne urgjencen e spitalit ne gjendje te renduar nga marrja e nje sasie tabletash atenalol. Vajza punonte si balerine ne nje nga baret e nates ne Sarande. Vajza kishte lindur ne Tropoje e banonte ne Saran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.861Z

SARANDE/ Vidhet 1 km kabllo telefonik

SARANDE - Puna e nje jave qe tekniket e Albtelekom Zona Sarande kane kryer ne linjen e Metoqit ka shkuar dem. Persona ende te paidentifikuar kane vjedhur gjithe kabllon prej 1 km shtrirja e te cilit do te zgjidhte problemin e vendosjes se lidhjes telefonike te shkeputur prej kohesh. Perballe nje gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.137Z

Sarande moti i keq paralizon linjen me Korfuzin

SARANDE-Moti plot shi dhe ere qe ka perfshire jugun e vendit tone ka shkaktuar paralizim ne linjen e trageteve Sarande-Korfuz dhe Korfuz-Sarande. Deti 7-8 balle shiu dhe ererat e forta qe kane fryer diten e sotme kane shkaktuar vonesa ne mberritjen e tragetit Korfuz-Sarande traget qe duhet te kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.372Z

Shembet 5-kateshi ne Sarande

brbrInspektorati Kombetar i Mbrojtjes se Territorit shembi me eksploziv nje objekt 5-katesh ne Sarande Ndertimi kishte nje siperfaqe prej 400 meter katrore nderkohe qe sipas IKMT shperthimi u krye me 10 kg tritol te llojit C4 Ne objekt u hapen rreth 200 vrima brenda te cilave u vendos lenda eksploz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.788Z

Sarande stuhia thyen 500 rrenje ullinj

SARANDE-Stuhia e javes se kaluar ka shkaktuar deme kolosale ne kuroren e ullinjve te Nivices ne Sarande. 500 rrenje ullinj te vjeter dhe te rinj jane shembur ne toke duke shkuar dem punen disa dhejtra vjecare te banoreve niviciote. As vjelesit dhe as sepatat e paligjshme nuk kane mundur te demtojne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.338Z

Sarande kapet banda autoree 16 vjedhjeve e shperthimeve

Te tjera rreth shkrimit FOTO- Shperthimet me eksploziv TIRANE- Gjashte anetare te nje bande kriminale qe merrej me vjedhje banesash makinash e lokalesh por dhe shkaterrim prone nepermjet shperthimeve me eksploziv kane perfunduar ne prangat e policise se komisariatit te Sarandes.Banda per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.485Z

Sarande, Ujesjellesi siguron jeten e punetoreve

SARANDE- Drejtoria e Ujesjelles-Kanalizime ne Sarande ka pajisur dje te gjithe punonjesit e ndermarrjes, me policen e sigurimit te jetes nga aksidentet ne pune. Pas dhenies se uniformave dhe pajisjeve te domosdoshme per lehtesimin e proceseve ne pune, ishte radha e sigurimit te punetoreve nga akside

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama