Rezultate te kerkimit per termin: +Sardian +Sulejmani

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.849Z

Incidenti në burg, në gjyq anëtari i Bandës së Durrësit

 Trazhgim SokolajProkuroria ngre akuzë te re dhe hap një gjyq paralel ndaj njërit prej personave të akuzuar si anëtarë të “Bandës së Durrësit”, i cili po gjykohet në Gjykatën e Krimeve të Rënda për krimet e kryera nga organizata kriminale. Sardian Sulejmani, i arrestu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.231Z

Dokle I penduari beri vrasje ne Tirane

/ / Ai dhe Sardian Sulejmani dy te pandehurit e bandes se Durresit akuzojne Adriatik Colin te penduarin dhe bashkepunetorin e drejtesise se ka kryer vrasjen e Ilir Koldashit ne tetor te vitit 2005 ne Tirane. Te pakten keshtu kishin pohuar te pandehurit Endrit Dokle dhe Sard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.247Z

Anëtari i bandës së Durrësit “përleshet” me Policinë e Burgjeve

10/12/2008  Efektivët kallëzojnë në Prokurori Sardian Sulejmanin, i shtohet vepër penale TIRANË- Sardian Sulejmani, anëtar i bandës së Durrësit, ka kundërshtuar një kontroll të Policisë së Burgjeve dhe për këtë arsye ndaj tij është hapur një tjetër proces penal. Sakaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.225Z

Proçes tjetër për të pandehurit e "Bandës së Durrësit"

Një tjetër proces do të hapet, këtë herë në Gjykatën e Shkallës së Parë Tiranë ndaj Sardian Sulejmanit, një nga të pandehurit e "Bandës së Durrësit".Sulejmani akuzohet së fundmi nga prokuroria e Tiranës për veprën penale të "kundërshtimit të punonjësit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.166Z

Gjykata jep vendimin për "Bandën e Durrësit", burg për jetë Lulëzim Berishës

Një tjetër çështje e bujshme ka marrë zgjidhje në pushtetin e gjyqësorit. Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë dhënë sot verdiktin e saj për 16 anëtarët e "Bandës së Durrësit".Sipas këti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.096Z

Anëtari i bandës së Durrësit:Më rrahën policët në qeli

 TIRANE – Sardian Sulejmani, anëtari i bandës së Durrësit, i akuzuar për dhunë ndaj gardianëve të burgut 302, do të gjykohet me procedura të gjykimit të shkurtuar. Kërkesën për ta zgjidhur çështjen në gjendjen që ndodhen aktet e përgatitura nga Prokuroria, e paraq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.165Z

"Banda e Durrësit", Krimet e Rënda 4 burgime përjetë

TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me burgim të  përjetshëm  3 anëtarët e “Bandës së Durrësit”, Lulzim Berishen, Endrit Doklen dhe Indrit Taullain. Krimet e Rënda gjatë verdiktit përfundim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama