Rezultate te kerkimit per termin: +Sardjan +Sulejmani

Total: 38
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.230Z

Dokle e Sulejmani Coli vrau Ilir Koldashin

Dokle Sulejmani e Hoxhosmani kane dhene deshmi per vrasjen e bodigarit te PAB-it. Kur dosja u mor nga Krimet e Renda ata kycen gojen Prokuroria vendosi te lexonte deklarimet e dhena ne prokurori per tre nga te akuzuarit TIRAN- Adriatik Coli me tha se e kishte qelluar Ilir Koldashin te PUB-i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.820Z

Polici Kur u vra Koldashi Kujtim Bunen e gjeta te plagosur

12/10/2010Buna kishte nje plage afer zemres ishte i shoqeruar me Sardjan Sulejmanin Shoku i Koldashit Kur shkova ne spital pashe kujtimin ne barele TIRANE-Hamit Sollaku efektiv policie prane komisariatit Nr.1 ne kryeqytet ka treguar dje para gjykates se Krimeve te Renda se ai se bashku me kolegun tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.345Z

Banda e Durresit vijon mbrojtja e te pandehurve

Sardjan Sulejmani dhe Kristian Begu jane dy të pandehurit e radhës në procesin gjyqësor ndaj bandës së Durrësit, që nëpërmjet avokatëve të tyre mbrojtës kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.442Z

Coli: U arratisa në Itali se banda donte të më vriste

BANDA I penduari tregoi se Aleks Keka e kishte nisur me 2500 euro në Itali, me rrjetin e klandestinëve që drejtonte, pas vrasjes së Ilir Koldashit nga ai dhe grupi Atentatet ndaj Lul Berishës dështuan, kosovarët u vetëplagosën, ndërsa atyre iu bllokua antitanku që ishte i skaduar T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.486Z

Vrasja e Koldashit dhe fundi i Bandës së Durrësit

 Grupimi që dikur drejtohej nga Klodian Saliu është transformuar tërësisht dhe Endrit Dokle ka mbledhur rreth vetes njerëz të rinj. Ata janë kryesisht nga veriu i vendit dhe i vetmi durrsak është Adriatik Coli. Pikërisht Coli është shkaku përse të gjithë të tjerët u futën në bur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.097Z

"Banda e Durresit", perplasje prokurori-gjykate

Tirane- Me perplasje te ashpra mes prokurorise dhe gjykates eshte shoqeruar dje procesi gjyqesor ne ngarkim te "Bandes se Durresit". Largimi i avokateve nga seanca, pas nisjes se deshmise se te penduarit, Adriatik Coli, ka bere qe ky i fundit te kercenojne mbrojtesit. Gjykata eshte detyruar te ndrys

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.398Z

Banda e Durrësit kunati i Lul Berishës fshihet në SHBA

TIRANE- Plarent Dervishaj, kunati i Lul Berishës, (kapoja i Bandës së Durrësit,) dhe njëkohësisht krahu i djathtë i tij dyshohet se fshihet në Nju Jork të Amerikës. New York Post shkruan sot se mes emrave të njerëzve të rrezikshëm dhe të akuzuar për vrasje e rrëmbim, në arrati dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama