Rezultate te kerkimit per termin: +Sasha +Delain

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.800Z

Sasha Delain i terhequr nga ngjyrat “bardhë e blu”

Kongolezi Sasha Delain i aktivizuar dy sezonet e fundit me Partizanin, është shumë pranë kalimit të tij te Tirana, pas refuzimit që mbrojtësi i njohur i bëri ofertën së re të Partizanit. Delain pritet të vijë ditën e enjte në Tiranë, por emri i tij nuk figuron në listën që ekipi b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.544Z

Sasha Delain, inkuizitori i ish-skuadrës së tij, Partizanit

Albania-Sport - Kongolezo-gjermani Sasha Delain, është rikthyer sërish për të ndëshkuar skuadrën me të cilin militoi sezonin e shkuar, Partizanin, duke ruajtur gjakftohtësinë dhe duke shndërruar në gol një 11-metërsh të akorduar për Flamurtarin në castet e fundit të pjesës së par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.692Z

Kongolezi Sasha Delain i jep lamtumiren Partizanit

Kongolezi Sasa Delain i ka thene dje lamtumire Partizanit, por jo vetem kaq. Ai eshte larguar nga Shqiperia, per te mos u kthyer me, te pakten sic sqaron ai vete nepermjet telefonit, nga Gjermania, ku ka mberritur ne mesdite. "Nuk kisha se per cfare te vazhdoja me", ka thene Delain, i cili duket se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.447Z

Sasa Delain nënshkruan me Liaoning në Kinë

Kongolezi me pasaportë gjermane Sasha Delain, ish-lojtari i njohur i Vllaznisë, Partizanit e Flamurtarit, do të luajë në kampionatin kinez. Mbrojtësi 32-vjecar, i cili më parë ka luajtur në Gjermani edhe për Bayer Leverkusen e Uerdingen 05, si dhe në Turqi me Erzurumspor, nënshkroi një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.725Z

Flamurtari argëtohet me “pionierët” e Apolonisë

Dymbëbëdhjetë vjet më parë, Flamurtari fitonte me Apoloninë në Fier me rezultatin 2-0 (sezoni 1993-1994) përmes një lufte të vërtetë sportive , por kjo e sotmja, me të njëjtin rezultat 2-0, ishte më shumë se një fitore, një dhuratë e vetë fierakëve, një Apolonie të përbërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.035Z

Një tjetër afrikan te Partizani

05/05/2005  Iv Ngonga është emri i afrikanit më të ri që pritet t’i bashkohet të kuqve në merkaton e verës Skuadra e kuqe, e dalë nga “lufta” për trofe, duket se e ka ndarë mendjen dhe tema e ditës te kjo skuadër, nuk ka se si të mos jetë merkatoja, që pritet të rini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.141Z

Shkodranët, psonisje serbo-hungareze

Vllaznia- Skuadra shkodrane vazhdon përgatitjet në Ulqin të Malit të Zi. Me grupin e Josës është bashkuar serbi Vukashin Ristic (28 vjec). Sot priten të mbërrijnë nga Gjermania, kongolezi Sasha Delain dhe shkodrani Uliks Kotri. Mediat sportive bëjnë të ditur se me kuqeblute priten të t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama