Rezultate te kerkimit per termin: +Sbie

Total: 18
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.468Z

Sateliti i NASA-sbie në oqean

SHBA- Sateliti për vrojtimin e Tokës i agjencisë amerikane NASA, nuk ka arritur në orbitën e planifikuar pas lansimit të enjten mbrëma, por ka rënë në ujërat e Pacifikut jugor.Sateliti me vlerë prej 424 milionë dollarësh 303 milio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.454Z

Nëse ngrihet Dashuria

Vargje nga Arben Duka   Mund të ndezim pak muzikë, kundër gjithë kësaj zie, Mund të gdhendim një lirikë, a një vjershë dashurie…!   Le të dalim dy nga dy, të lozim porsi mëllenjat, Sbie kurrë në robëri, kur të tuat i ke ndjenjat!   Mendja mund ti shkojë të mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.798Z

Basha Ligjshkelesit ndeshkohen. Imami Qeveria sbie me protesta

Nje dite para zhvillimit te demonstrates nga opozita ministri i Brendshem Lulzim Basha paralajmeroi se kush shkel ligjin do te ndeshkohet. Basha tha se Shqiperia eshte nje vend i lire ndaj nuk do te pengojme zhvillimin e demostrates. Ai tha se policia do te jete aty per te garantuar rendin dhe qet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.292Z

KQZ-ja, Berisha-Ramës: Vetë re në gropë, çohu dhe dil tani ose rri aty

Fier- Kryeministri i vendit zoti Sali Berisha ishte i pranishëm mëngjesin e së dielës në Fier për të inaguruar rishtrimin e segementit Fier-Levan. Një aks ky tepër problematik deri më sot të cilin dhe kryeministri e cilësoi si tepër të rëndësishëm për banorët e kësaj zone. Teksa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.339Z

Reforma ne drejtesi Komisioni nuk voton pikat e draftit qe kundershton PD

Transmetuar me 14062016 - 1400 Tirane 14 qershor 2016 NOAal- Komisioni i posacem per reformen ne drejtesi ka miratuar nen per nen dhe ne parim draftin per reformen ne drejtesi vetem me votat e mazhorances Drafti perfundimtar eshte votuar ne parim me perj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.339Z

Reforma ne drejtesi Basha Nese pala tjeter sbie dakord mirupafshim

Transmetuar me 14062016 - 1128 Tirane 114 qershor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha insiston ne kushtin e vetem te opozites per miratimin e reformes ne drejtesibr br Duke folur sot ne perfundim te mbledhjes se grupit parlamentar demo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama