Rezultate te kerkimit per termin: +Screenshot

Total: 111
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.836Z

Nuk do ta besoni që ky Audi është prej lodre!

Duket si një makinë e vërtetë, por jo, është vetëm një makinë prej lodre! Felix Hernandez, një fotograf shumë i aftë, përdori talentin e tij për të realizuar diçka të pabesueshme për makinën Audi. Kur Audi i kërkoi atij për të fotografuar veturën sportive Audi R8, ai bëri kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.852Z

FOTO/ Ish-drejtori i policisë poezi për Olldashin, përlotet nëna e të ndjerit

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ahmet Prençi ka botuar për herë të parë vëllimin poetik me titull Udhë në pasqyrë. Në këtç vëllim, Prençi i ka dedikuar një poezi edhe ish-deputetit Sokol Olldashi të ndarë nga jeta vite më parë në një aksident rrugor. Prençi ka pasur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.339Z

Albina Deda, e ka shpallur Aurelën, Zonjë e Parë. Qenkan te renda problemet me Nishanin

Deputetja e Partisë Demokratike Albina Deda, e ka shpallur Aurelën Zonjë e Parë.   Ajo ka postuar një foto me Aurelën, gruan e Bashës. Por në përshkrimin e kësaj fotoje Albina shkruan me Zonjën e parë. Siç dihet mes Nishanit dhe Bashës egziston një rivalitet, por për kreun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.355Z

FOTOT/ Selfie-t më te çmendura të kryera ndonjëherë

Pasioni për të bërë një selfie sa më të arritë ndonjëherë të çon në çmendurira. Ja disa prej fotove më të guximshme apo çmendura që janë publikuar online.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.965Z

Google sjell binjakun Kiddle, motori i kërkimit për fëmijë

Motori i kërkimit "Kiddle", i lançuar kohët e fundit, premton se do t'i mbajë të sigurt fëmijët gjatë kërkimit të tyre në internet. Ndodh shpesh që fëmijët të shohin përmbajtje që s'duhet t'i shohin, kur kërkojnë në gjigantin "Google". Kështu, "Google" lançoi motorin e kërkim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.143Z

Kombëtarja selfie nga bregdeti i Durrësit

Prej ditës së djeshme kombëtarja ka nisur grumbullimin për përgatitjen e dy ndeshjeve miqësore që do të zhvillojë pak ditë më vonë. Duket se atmosfera tek kuqezinjtë është mjaftë optimiste. Kapiteni Lorik Cana ka postuar në rrjetin social një foto së bashku me shokët e tjerë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.744Z

Borsh, kapet një peshkaqen vetëm pak metra larg bregut të detit (FOTO)

Një peshkaqen është  kapur vetëm pak metra larg bregdetit të Borshit. Ai ka ngecur në rrjetat e peshkatarëve dhe kuriozë të shumtë i janë afruar që ta admirojnë nga afër. Peshkaqeni nuk është i rritur, por është i frikshëm fakti se ai ndodhej vetëm 200 metra larg bregut. Jeta e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama