Rezultate te kerkimit per termin: +Sean +Connery

Total: 58
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.392Z

Sean Connery 80 vjeçar

Ikona e kinemasë hollivudiane, skocezi Sean Connery mbush sot plot 80 vjec. Nga shumë njerëz cilësohet më i famshëm madje edhe se vetë mbretëresha Elisabeta II, por kjo pak rëndësi ka për një emër të madh si Connery që në pjesën më të madhe të jetës së tij i ka dhënë shumë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.437Z

Sean Connery mbush 80 vjec

Po vjen 25 gushti dhe Sean Connery mbush plot 80 vjec. Megjithatë, aktori që ka luajtur 7 herë agjentin sekret më të famshëm të globit, James Bond, vazhdon të ruajë famën e një sex symbol. I lindur në Edimburg në vitin 1930 nga një kamionist dhe një kamariere, Thomas Sean

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.394Z

Sean Connery, ikona skoceze mbush 80 vjec

Ikona e kinemasë hollivudiane, skocezi Sean Connery mbush sot plot 80 vjec. Nga shumë njerëz cilësohet më i famshëm madje edhe se vetë mbretëresha Elisabeta II, por kjo pak rëndësi ka për një emër të madh si Connery që në pjesën më të madhe të jetës së tij i ka dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.487Z

Sean Connery në gjyq në Spanjë

Probleme juridike në Spanjë për Sean Connery. Ish-agjenti 007 është i përfshirë në një rast spekulimi të mundshëm imobiliar mbi të cilin po hetojnë prokurorët spanjollë. “Aktori skocez, 79 vjeç, do të hidhet në gjyq në fund të majit”, shkruan e përdits

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.391Z

80 vitet e Sean Connery

Nga burri m seksi te gjyshi ideal Me rastin e prvjetorit t mitit, n Nassau u organizua nj fest e madhe pr Bond-in Ka arritur t mbroj deri n fund privatsin e tij, por ka humbur Skocin, ku dshironte t organizonte nj fest t madhe n Edimburg. Dje, Sean Connery ka festuar 80-vjetorin e lindjes me familje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.204Z

Sean Connery, para nje gjykate ne Zvicer

Sean Connery do t’i duhet te perballet me Gjykaten e Gjeneves ne Zvicer. Ai eshte denoncuar nga djali i nje miku dhe ortaku te tij ne biznes, te cilit i kishte huazuar para me interes ne fillim te viteve ’70. Gazeta “Le Matin Dimanche” shkruan se aktori skocez ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.628Z

Connery refuzon një rol me fitim shumëmilionësh

Aktori i njohur skocez, Sean Connery, ka refuzuar rolin e Gandalf në trilogjinë "Lord of the Rings" dhe kështu ka humbur pothuajse 450 milionë dollarë.Roli i Gandalf në trilogjinë e Peter Jacksonit, i cili është bërë sipas romanit të J.R.R.Tolkien, i takoi pastaj Ian McKellen, edhe pse C

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama