Rezultate te kerkimit per termin: +Seksioni

Total: 3405
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.852Z

Fazlliç mbërrin për Albpetrolin. Shoqërohet nga seksioni VIP në aeroport

I mirënjohuri si sekser i Familjes në pushtet, Damir Fazlliç, ka mbërritur të enjten në orët e vona me linjën e Alitalia-s, për të qenë prezent në hapjen e ofertave të shitjes së Albpetrol-it. Fazlliç, i cili ka lobuar pranë qeverisë në favor të Gazprom-it rus, arri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.191Z

Krijohet në Durrës seksioni i hetimit të aseteve kriminale

19/07/2010 Në Durrës dyshohet të ushtrojnë aktivitet 6 familje mafioze dhe rreth 40 grupe kriminale DURRES- Është krijuar në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Durrësit një seksion i ri në përgjigje të luftës që i ka shpallur qeveria dhe policia e shtetit grupeve kriminale. Burime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.853Z

Tahiri: Shkrihet seksioni i krimit ekonomik, hetim punës e pasurisë së efektivëve

TIRANE – Rastet e dekonspirimit të aksionit të Policisë së Shtetit kundër lojërave të fatit, kanë verifikuar dyshimet për lidhje të efektivëve të policisë me pronarët e kazinove të paligjshme në të gjithë vendin. Në një konferencë për shtyp, Ministri i Brendshëm Saimir T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.024Z

Çelet seksioni dygjuhësh, shqip-gjermanisht, në gjimnazin “Sami Frashëri”

Tiranë - Nxënësit e gjimnazit “Sami Frashëri” në Tiranë, duke nisur nga viti shkollor i ardhshëm do të mund të regjistrohen në seksionin dygjuhësh, shqip-gjermanisht. Shqipëria dhe Gjermania nënshkruan dje Memorandumin e Mirëkuptimit për hapjen e seksionit dygjuhësh, shqip-gjerm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.582Z

Arrestohen katër shtetas në Elbasan nga Seksioni Kundër Trafiqeve

Seksioni Kundër Trafiqeve të Paligjshme në orët e vona të një nate më parë, arrestoi në flagrancë katër shtetas, të cilët akuzohen për veprat penale “ushtrim prostuticioni” si edhe “mbajtja e ambjenteve për prostuticion”. Burime të policisë bëjnë të ditu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.718Z

Tiranë, seksioni antiterror shoqërondy persona për rekrutimet në Siri 

TIRANË - Seksioni antiterror dhe DFPO kanë zhvilluar një operacion në kryeqytet për ndalimin e personave që bënin rekrutime për xhihadistë në Siri. Mësohet se gjatë këtij operacioni deri tani është shoqëruar një kosovar dhe një shqiptar  të cilët akuzohen se rekrutonin besimta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.718Z

Tiranë, seksioni antiterror shoqërondy persona për rekrutimet në Siri

TIRANË - Seksioni antiterror dhe DFPO, Drejtoria e Forcës së Posaçme Operacionale kanë zhvilluar një operacion në kryeqytet për ndalimin e personave që bënin rekrutime për xhihadistë në Siri. Mësohet se gjatë këtij operacioni deri tani është shoqëruar një kosovar dhe një shqip

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama