Rezultate te kerkimit per termin: +Sekuestrimi

Total: 2554
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.239Z

PS Bregu shpeton asetet e mafias nga sekuestrimi

TIRANEuml- Partia Socialiste vazhdon serine e akuzave ndaj ministres se Integrimit Majlinda Bregu. Sipas deputetes Bregu po fsheh asetet e mafias per ti shpetuar ato nga sekuestrimi. Ne vijim te akuzave deputetja e PS-se tha se sipas informacioneve dhe dokumenteve te publikuara ne media vetem pak or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.865Z

Sekuestrimi i pasurive te paligjshme

Paraditen e së mërkurës u nënshkrua memorandumi i bashkëpunimit për administrimin e pasurive të konfiskuara. I pranishëm në këtë konferencë, ambasadori amerikan Alexander Arvizu, theksoi rëndësinë e sekuestrimit të pasur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.304Z

Sekuestrimi i 700 kg droge Velcani kap te dyshuarin e shtate

Droga e sekuestruar gjate operacionit Velcani Tirane 23 mars 2016 NOAal- Kapet personi i shtate i implikuar ne sekuestrimin e 700 kilogrameve droge ne kuader te operacionit te koduar Velcanibr br Gjate dites se djeshme ne bashkepunim me policine e Tiranes eshte bere arrestimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.477Z

Sekuestrimi i birrës Norga, Malaj e Uldedaj të shqetësuar

TIRANË- Për sekuestrimin e birrës Norga nga Raiffeisen Bank kanë reaguar edhe anëtarët e Komisionit Parlamentar të Ekonomisë, ish-ministri i Financave Arben Malaj dhe deputeti Gjok Uldedaj. Ata argumentojnë se banka duhet t’i ofrojë një tjetër mundësi kompanisë për të vazhduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.060Z

Sekuestrimi, shteti nuk dëmshpërblen

03/11/2009  Projekti i qeverisë nuk ruan imazhin e personit apo pacenueshmërinë e pasurisë Barra e provës, i dyshuari duhet të vërtetojë origjinën e ligjshme të pasurisë Të dyshuarit e drejtësisë për vepra të ndryshme penale, nëse nuk rezultojnë të tillë pas një viti,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.542Z

Sekuestrimi i 700 kg droge Velcani kap nje tjeter

Pamje nga droga e sekuestruar PUBLICITET Korce 20 janar 2016 NOAal- Shkon ne kater numri i personave te arrestuar gjate operacionit antidroge te policise se Korces i koduar Velcanibr br Gjate dites se djeshme u vu ne pranga Mariglen Zacellari 31 vjec banues ne Durresbr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.179Z

Sekuestrimi i Armos mund te bej kurban Albeptrolin per Alievin

Gjergj Erebara Vendosja e rafinerisë ARMO në sekuestro preventive për llogari të një banke shtetërore azerbajxhanase, si dhe privatizimi i Albpetrolit këtë vjeshtë mund të krijojë një situatë ku Presidenti i Azerbajxhanit, Alyiev, të kontrollojë një copë të rëndës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama