Rezultate te kerkimit per termin: +Sekuestrot

Total: 103
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.281Z

Delijorgji ankohet në Strasburg për sekuestrot e Prokurorisë

Kërkuesi: Familja ime, e pasigurtë pas vendosjes së sekuestros Bizneset e Delijorgjit, 600-700 milionë në muaj fitime Mihal Delijorgji i drejtohet Gjykatës së Strasburgut për sekuestrot e vendosura nga Prokuroria kundrejt pronave të tij, ndër të tjera edhe banesës ku jeton familja. Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.636Z

Sekuestrot e biznesit, procedurat për rimarrjen e mallit

Teksa aksioni antiinformalitet ka hyrë në fazën e sekuestrove, bizneset e vogla që janë më së shumti pre e këtij aksioni, gjenden tërësisht të paqarta se si mund rimarrin vlerat materiale të sekuestruara. Burimet zyrtare në Drejtorinë e Përgjithshme të Tatimeve bëjnë me dije se, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.422Z

Sekuestrot e pasurive të krimit, Agjencia e Administrimit llogari te Krimet e Rënda

Tiranë, 4 gusht, NOA Pasuritë e sekuestruara të krimit, të cilat do të konfiskohen nga Agjencia e Administrimit, do ti raportohen më tej Gjykatës për Krime të Rënda, bashkë me listën e administratorëve të tyre, punonjës të kësaj agjencie. Ky proces është përcaktuar sot me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.338Z

Fazlliç: “Më hiqni sekuestrot nga paratë dhe dokumentet”

Çfarë ndodhi dje në sallën e gjyqit, debatet mes avokatit dhe prokurorit. Biznesmeni kërkon mbrojtjen e tij me dy avokatë, mbërrin dhe prokura tjetër Laureta Rryçi Tiranë - Damir Fazlliç i është drejtuar Gjykatës së Tiranës me tri kërkesa. Sipas avokatit të tij, Genc Gjokutaj, Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.767Z

Pronat e Damir Fazlliç, Apeli i liron nga sekuestrot

Gjykata e Apelit liron nga sekuestrot pronat e biznesmenit Damir Fazlliç, duke lënë në fuqi vendimin e kolegut të tyre të Shkallës së Parë, Artan Broci. Vendimi është marrë katër ditë më parë, ndërkohë që është bërë publik dhe është konfirmuar dje nga pala mbrojtëse. Vendim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.372Z

Para nga aktiviteti kriminal, sekuestrohen 5.2 mln euro

Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”, sekuestrohen rreth 5.2 mln euro llogari bankare dhe pasuri të paluajtshme të dy shtetasve, të dyshuara të përfituara nga veprimtari kriminale Sekuestrot janë rezultat i punës hetimore të Policisë së Lezhës që ka referuar materiale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.689Z

Delijorgji, ankimim ne Strasburg per sekuestrimin e pasurive

I akuzuari per Gerdecin, Mihal Delijorgji, ankimon ne Gjykaten e Strasburgut, sekuestrimin e pasurive te tij. "Sekuestrot konservative, kane qene me pasoja per familjen time", thuhet ne ankimin e Delijorgjit. Gjykata e Strasburgut ka njoftuar autoritetet shqiptare per ankimin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama