Rezultate te kerkimit per termin: +Selam +Stermasi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.037Z

Akuzat e LSI-së, reagon bashkia: Kemi vetëm 34% të aksioneve

Pas akuzave të LSI-së dhe PDIU-së për mungesë fondesh dhe mbështetjeje ndaj klubit, Bashkia e Tiranës ka reaguar në lidhje me situatën e FK Tiranës. Sipas Bashkisë së Tiranës, klubi funksionon si një ndërmarrje aksionere dhe ka përfituar nga bashkia një grup asetesh, si te stadiumi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

Shprthim n Tiran

Tiran (start)- Nj shprthim i fuqishm ka ndodhur natn e mbrmshme pran stadiumit Selam Stermasi n Tiran. Objektivi i shprthimit kan qen zyrat e nj firme ndrtimi. Policia njoftoi se nga ngjarja nuk kishte pasur asnj person t lnduar, megjithat dme materiale jan shnuar. Prangat e policis jan vn mbi shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.521Z

Kombëtarja e femrave mposht Slloveninë

Kombëtarja shqiptare e femrave arriti një fitore minimale në testin e dytë miqësorë përballë Sllovenisë, të luajtur në Selam Stermasi. Trajneri Armir Grima duhet të jetë ndjerë i kënaqur, me paraqitjen që bënë vajzat kuqezi, përballë një rivali të vështirë sic është Slloven

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama