Rezultate te kerkimit per termin: +Selena +Gomez

Total: 528
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.135Z

Selena Gomez rrëzohet në skenë

Duket se Selena Gomez është duke marrë këshilla performance nga ish i dashuri i saj Justin Bieber. Pas rrëzimit nga skena të Justin, edhe 23 vjecarja bëri një rënie të turpshme në skenë. Por në vend që të ndihej keq, këngëtarja bukuroshe e mori me sportivitet, duke buzëqeshur për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.266Z

Besimtarët hindu kundër Selena Gomez

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka qënë në qëndër të kritikave këto ditë nga feja indiane hinduizmi. E gjitha kjo është shkaktuar nga performanca e saj në cmimet e  MTV-së. Liderët hindu duan që Selena tu kërkojë falje menjëherë se ka përdorur një veshje f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.065Z

Selena Gomez, shtatzënë?

Nga Express më 12 qershor 2011 në ora 11:57 Edhe pse duket shumë e pabesueshme, këngëtarja e njohur amerikane, Selena Gomez mund të bëhet tinejxherja e ardhshme nënë. Selena Gomez ishte dërguar në spital pasi nuk ishte ndier mirë gjatë një emisioni dhe kështu, duke u ankuar nga ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.394Z

Provokuesja Selena Gomez! (FOTO)

Selena Gomez është duke i kushtuar një vëmendje të shtuar pamjes së saj të jashtme kohët e fundit.  E fshaqur rishtazi gjithmonë e veshur me kujdes me marka të shtrenjta dhe përkujdesje të dukshme për trupin e saj, 20-vjeçarja ia arriti edhe një herë më shumë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.322Z

Provokuesja Selena Gomez

Selena Gomez është duke i kushtuar një vëmendje të shtuar pamjes së saj të jashtme kohët e fundit. E fshaqur rishtazi gjithmonë e veshur me kujdes me marka të shtrenjta dhe përkujdesje të dukshme për trupin e saj, 20-vjeçarja ia arriti edhe një herë më shumë që të befasonte. Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.428Z

Selena Gomez bëhet me motër!

Dita e premte solli një dhuratë të veçantë për Selena Gomez ajo u bë me motër. Mandy Teefey, e ëma e aktores, këngëtares dhe show-girl 20-vjeçare solli në jetë vajzën e saj të dytë në një maternitet në Los Anxhelos, në të cilin u shoqerua nga bashkëshorti Bria

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.297Z

FOTOT/ Dekolteja seksi e Selena Gomez

Ajo është në qendër të thashethemeve për rikthimin dhe më pas ndarjen me Justin Bieber. Por, Selena Gomez duket se nuk është shumë e shqetësuar nga këto zëra. Ajo është shfaqur shumë seksi gjatë mbrëmjes së djeshme në një event të organizuar nga Quentin Tarantino. 22-vjeçar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama