Rezultate te kerkimit per termin: +Selena

Total: 565
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.790Z

Selena, kujdes kur përkulesh! (FOTO)

Share Selena Gomez ka kaluar disa ditë pushime në Malibu, së bashku me prindërit e saj, vëllain e vogël dhe të dashurin Justin Bieber. 19-vjeçarja është dukur shumë e lumtur, veçse është treguar e pakujdesshme gjatë lojës më të vëllain e saj, duke qenë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.931Z

Selena Gomez ndryshon look

Atë gjithnjë e kemi njohur si një vajzë të vogël, e veshur si një princeshë e kohëve moderne dhe të kujdesshme ndaj gjithçkaje por Selena Gomez është duke vazhduar të na surprizojë dita ditës. E ftuar për të qenë imazhi i revistës britanike I-D Magazine, aktorja dhe këngëtarja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.266Z

Besimtarët hindu kundër Selena Gomez

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka qënë në qëndër të kritikave këto ditë nga feja indiane hinduizmi. E gjitha kjo është shkaktuar nga performanca e saj në cmimet e  MTV-së. Liderët hindu duan që Selena tu kërkojë falje menjëherë se ka përdorur një veshje f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.135Z

Selena Gomez rrëzohet në skenë

Duket se Selena Gomez është duke marrë këshilla performance nga ish i dashuri i saj Justin Bieber. Pas rrëzimit nga skena të Justin, edhe 23 vjecarja bëri një rënie të turpshme në skenë. Por në vend që të ndihej keq, këngëtarja bukuroshe e mori me sportivitet, duke buzëqeshur për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.216Z

Selena e Justin, magjistarë

Nga Express më 12 prill 2011 në ora 20:46 Selena Gomez dhe i dashuri i saj, Justin Bieber do të jenë aktorë në ribërjen e filmit “Wizard of Oz!”. Selena papritur kishte shprehur dëshirë të luajë në këtë film, bashkë me këngëtarin për fëmijë, Bieber. “Selena

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.916Z

Selena Gomez shkëlqen me bikini (FOTO)

Selena Gomez, përveçse është një këngëtare e talentuar, është edhe një vajzë simpatike dhe seksi. Këtë gjë 18-vjeçarja e ka treguar në Miami, ku është duke pushuar. Ajo ka ekspozuar trupin e saj me bikini, duke nxjerr në pah linjat e saj seksi.    

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.065Z

Selena Gomez, shtatzënë?

Nga Express më 12 qershor 2011 në ora 11:57 Edhe pse duket shumë e pabesueshme, këngëtarja e njohur amerikane, Selena Gomez mund të bëhet tinejxherja e ardhshme nënë. Selena Gomez ishte dërguar në spital pasi nuk ishte ndier mirë gjatë një emisioni dhe kështu, duke u ankuar nga ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama