Rezultate te kerkimit per termin: +Seline

Total: 2342
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.590Z

Haxhinasto vizite ne Seline e Shenjte

Ministri i Puneve te Jashtme Edmond Haxhinasto eshte nisur per nje vizite zyrtare dy ditore ne Seline e Shenjte. Gjate kesaj vizite Ministri Haxhinasto do te pritet ne audience nga Shenjteria e Tij Papa Benedikti XVI si dhe do te zhvilloje nje takim me Sekretarin per Marredheniet me Shtetet Mons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.855Z

Zgjedhjet, atmosfere festive ne seline e PD

Ne seline e Partise Demokratike ne Tirane po behet gati atmosfera festive. Sipas zedheneses se PD, Majlinda Bregu, jashte selise blu po organizohet nje skene ne te cilen do te festohet fitorja. Ne seline e PD ka mberritur gjate pasdites edhe kryeministri Sali Berisha, i cili duket se ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.312Z

Ngritja e flamurit, Berisha ne seline e NATO-s

Sot ne Bruksel ne seline e NATO-s, ngrihet flamuri shqiptar. Kryeministri Sali Berisha ndodhet atje per te perfaqesuar Shqiperine ne ceremonine qe zhvillohet ne seline e aleances se Atlantikut te Veriut. Ne baze te protokollit, delegacionet kryesohen nga shefat e qeverise, perkatesisht S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.269Z

Presidenti Obama viziton sot seline e CIA-s

Presidenti Barak Obama viziton sot seline e CIA-s Agjencia e Sherbimit Inteligjent amerikan per te falenderuar punonjesit e saj per punen e kryer ne gjetjen e terroristit me te kerkuar ne bote Osama bin Laden. Vizita ne seline e CIAs kryehet thuajse 3 jave mbasi forcat komando amerikane vrane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.068Z

Shperthim ne seline e AKP ne Turqi

Shperthim ne seline e partise ne pushtet AKP, ne qytetin Hakkari ne Turqine juglindore. Sipas burimeve te sigurise, dy persona kane mbetur te plagosur ne kete ngjarje. Ende nuk jane te qarta shkaqet e shperthimit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.738Z

Basha kafe kortezie me Vangjel Dulen ne seline blu

Transmetuar me 26012016 - 1600 PUBLICITET Tirane 26 janar 2016 NOAal - Pas tryezes per reformen zgjedhore Lulzim Basha ka pritur ne seline e PD-se kreun e PBDNJ-se Vangjel Dulenbr br Dule aktualisht ne aleance me mazhorancen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.103Z

Prishtine, shmanget shperthimi ne seline e KK

Dy granata dore te pashperthyera jane gjetur pasditen e sotme ne seline e Kuvendit Komunal te Prishtines, ne Kosove. Lajmin e bejne te ditur mediat lokale, sipas te cilave pas marrjes se njoftimit, policia ka nderhyre duke evakuar personelin dhe rrethuar zonen. Sipas burimeve, skuadrat e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama