Rezultate te kerkimit per termin: +Selis

Total: 2579
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.679Z

Protestuesit arrijnë para selisë së BDI-së

Protestuesit arrijnë para selisë së BDI-së, përballen me forcën policore Në këto moment protestuesit në qytetin e Tetovës sapo kanë arritur përpara selisë së Bashkimit Demokratik për Integrim në Tetovë duke vazhduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.613Z

Bomba molotov hidhen para selisë së PASOK-ut

ATHINE- Persona të panjohur hodhën sot bomba molotov para selisë së partisë socialiste greke, PASOK, në Athinë, partner i koalicionit në qeverinë e kryeministrit konservator, Andonis Samaras. Bombat janë hedhur edhe ndaj njësisë policore e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.513Z

Flamuri i Kosovës para selisë së FIFA-së

Pranimi i Kosovës në FIFA, ka bërë që këta të rinj kosovar të qëndrojnë para selisë më të madhe të futbollit. Lobuesi i Kosovës, Florim Gashi, i cili vjen nga qyteti i Prishtinës, shquhet si një lobues i shtetit t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.406Z

Të shtëna përpara selisë së NSA - vritet agresori

Një “incident” është verifikuar para selisë së Agjencisë së Sigurisë Kombëtare në Shtetet e Bashkuara, që ndodhet në bazën Fort Mid të Merilendit. Sipas versionit të parë të ngjarjes, një automjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.498Z

U arratis nga kati i tretë i komisariatit, kapet brenda selisë së PS

Policia e kryeqytetit ka reaguar lidhur me ndalimin e një personi i shpallur në kërkim, pas arratisë së ditës së djeshme duke u hedhur nga kati i tretë i komisariatit. Ditën e sotme rreth orës 15.00, në Sallën Operative të Drejtoris&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.339Z

Lajmi i fundit: Thyhen xhamat e selisë së LDK-së nga persona të maskuar

Disa persona me maska kanë thyer xhamat e selisë së LDK-së në Prishtinë. Këtë për Indeksonline e ka konfirmuar anëtari i Kryesisë së LDK-së, njëherësh ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi. AdPlatfo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.291Z

PD mbyll diskutimet, jandryshimet në statutin e selisë blu

Partia Demokratike pritet të mbyllë sot diskutimet mbi ndryshimet që do t’i bëhen statutit të saj si dhe formës së organizimit të Kuvendit që do të mbahet në datat 27-28 të këtij muaji. Në këtë Kuvend rreth 7500 de

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama