Rezultate te kerkimit per termin: +Sergio +Ramos

Total: 802
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.867Z

Sergio Ramos gafe pas ndeshjes

Pas përfundimit të ndeshjes Lyon-Real Madrid 1-1, e vlefshme për 1/8 e Ligës së Kampioneve, Sergio Ramos bëri një gafë gjatë intervistës me një televizion spanjoll. “Më vjen keq që në fund na shpëtoi 3-pik&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.904Z

Sergio Ramos, gafë pas ndeshjes

Pas përfundimit të ndeshjes Lyon-Real Madrid 1-1, e vlefshme për 1/8 e Ligës së Kampioneve, Sergio Ramos bëri një gafë gjatë intervistës me një televizion spanjoll. “Më vjen keq që në fund na shpëtoi 3-pikëshi&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.328Z

Sergio Ramos (R.Madrid): Arbitri na shkatërroi

Sergio Ramos, kapiteni i Real Madrid, shpërtheu në deklaratat e tij pas Klasikes duke akuzuar ashpër arbitrin e ndeshjes për humbjen e skuadrës së tij. Ishte ndeshje e tensionuar ku protagonist u bë gjyqtari. Shpresoj që Undiano të mos na gjykojë më në këtë sezon. Ishte një paturpës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.330Z

Sergio Ramos kërkohet nga Milani?

Sipas AS, Milani ka rikthyer interesimin për mbrojtësin e krahut të djathtë të Real Madridit, Sergio Ramos. Sergio Ramos është duke biseduar me krerët e klubit madrilen për një rinovim të kontratës, por mbretërit refuzojnë ta bëjnë një gjë të tillë pasi që Ramos kërkon 6 milio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.029Z

2 jave pushim per Sergio Ramos

0 brbr brbrSpanja dhe Real Madrid do te duhet te bejne pa Sergio Ramos ne angazhimet e ardhshme te Euro 2016 dhe La Ligabrbr brbrSipas spanjolles Marca mesfushori duhet te qendroje pushim per te pakten dy jave per shkak te nje problemi muskular ne kemben e djathtebrbr brbrRamos nuk do te luaje me d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.991Z

Maldini: Sergio Ramos pasardhesi im

“Sergio Ramos mund te jete zevendesuesi im ideal tak Milani”. Kete e thote ish kapiteni kuqezi, Paolo Maldini, i cili hap nje dritare te re per transferimin e mundshem te spanjollit ne Milano. Ish ikona e Milanit shprehet se lojtari iberik i ka te gjitha premisat per t’u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.783Z

Pështyu kundërshtarin, Sergio Ramos rrezikon dënimin

Mediat spanjolle kanë akuzuar me pamje filmike Sergio Ramosin, se ka pështyrë Iago Aspas gjatë ndeshjes së Kupës së Mbretit, të cilën Real Madridi e humbi në Bernabeu, kundër Celta Vigo. Në video shihen qartë imazhet e ofendimit dhe episodi i pështyrjes së kundërshtarit. Pra, kapiten

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama