Rezultate te kerkimit per termin: +Serine +Abrbr

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.869Z

Vellezerit Xhaka ne Serine A

0 brbr SSSAbrASS brbrKarrierat e dy vellezerve Xhaka mund te bashkohen jo ne te njejten skuader por ne te njejtin kampionat Zerat e merkatos qe afronin Taulant Xhaken me Fiorentinen jane konkretizuarbrbr brbrKlubi nga Firence ka nisur kontaktet me Bazelin per te tranferuar mesfushorin kuqezi qe ker

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.854Z

Inter perforcohet me Lukas Podolskin

0 brbr brbrIshte koha per tu larguar Lukas Podolski u tha lamtumire tifozeve te Arsenalit dhe u prit nga tifozet e Interit ne aeroportin e Linatesbrbr brbrSulmuesi gjerman eshte huazuar nga londinezet ne Milano dhe beson se karrieren do ta vazhdoje ne Serine Abrbr brbrPasi provoi Bundesligen dhe Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.309Z

Inter rimerr kryesimin ne Serine A

brbrInter rimerr kryesimin ne Serine Abrbr brbrInter fitoi ne Bolonja me rezultatin e ngushte 1-0 ne takimin hapes te javes se 10-te duke u kthyer ne krye te Serise A ne renditjen provizore Pas nje pjese te pare te mbyllur ne barazim skuadra e Mancinit mbeti me 10 lojtare pas daljes me te kuqe te Fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.340Z

Presidenti i Atalanta 8220bombardon8221 Serine A

0 brbr brbrPresidenti i Atalanta ka bere suprizen e radhes kete fillim sezoni duke parakaluar para tifoze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.994Z

Arlind Ajeti mungon ndaj Juventus

0 brbr SSSAbrASS brbrArlind Ajeti nuk do te mungoje gjate ndersa eshte e sigurte qe nuk do te jete ne takimin me Juventusin qe do te zhvillohet te dielenbrbr brbrKlubi i Frozinones njofton se problemet muskulore qe e detyruan mbrojtesin te linte fushen pas pak minutash ne takimin me Bolonjan nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.447Z

Ajeti denohet vetem nje ndeshje

brbrMbrojtesi i kombetares shqiptare te futbollit Arlind Ajeti eshte denuar me nje ndeshje pezullim nga Komisioni Disiplinor i Federates Italiane te Futbollit Futbollisti i Frosniones u largua me karton te kuq per nje nderhyrje ne humbjen 1-5 qe skuadra e tij pesoi ne Verona ndaj Kievos Frosnione k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.658Z

Merkato e futbollisteve shqiptare Vajushi transferohet te Chievo ani huazohet te Leeds

0 brbr SSSAbrASS brbrArmando Vajushi eshte zyrtarisht nje futbollist i Kievos Mesfushori 23- vjecar eshte transferuar nga skuadra bullgare e Liteksit ne Serine Abrbr brbrLajmin e ka bere te ditur klubi veronez me ane te nje njoftimi ne faqen zyrtare ku Armando Vajushi eshte fotografuar sebashku me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama