Rezultate te kerkimit per termin: +Sfida

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.307Z

Anulohet sfida Belgjikë-Portugali

Ashtu siç u paralajmërua, sfida miqësore mes Belgjikës dhe Portugalisë nuk do të zhvillohet. Lajmi u konfirmua nga Federata Belge e Futbollit nëpërmjet një komunikate për shtyp në faqen zyrtare të saj të internetit. "Për motive sigurie, sfida e parashikuar për t'u luajtur ditën e ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.576Z

Bojaxhi në Vlorë: Sfida alternativa ndryshe

Vlora ka qenë ndalesa e radhës e Sfida për Shqipërinë në këtë fushatë elektorale. Themeluesi i saj Gjergj Bojaxhi duke prezantuar Jonad Dhrami si kandidatin për qytetin bregdetar theksoi se SFIDA është alternativa ndryshe në zgjedhjet e 25 qershorit. Bojaxhi: Jemi shumë të bindur që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.309Z

Meta:Kartat sfida pas antaresimit

Kartat e identitetit dhe zgjedhjet e ndershme jane sfidat e para qe vendi ka pas hyrjes ne NATO.Ish kryeministri Ilir Meta pas ceremonise ku vendi yne u rreshtua zyrtarisht me 27 vendeve te tjera, tha se politika mban baren kryesore per keto sfida qe paraqiten para 28 qershorit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.390Z

Sfida me Danimarken, Cana optimist

Sfida e te merkures eshte vendimtare per Danimarken e cila do te kerkoje ne “Qemal Stafa” perballe kuqezinjve te Kuzhes kualifikimin per ne boterorin 2010. Edhe pse per kombetaren tone kjo ndeshje nuk do te kete nje rendesi te vecante persa i perket kualifikimit, mesfushori 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.351Z

Brazil-Holandë, sfida e lamtumirave

Gjyqtari - Algjeriani Xhamel Haimoudi do të drejtojë sot ndeshjen mes Brazilit dhe Holandës, duke u bërë bilbili i parë nga kontinenti afrikan që drejton ndeshjen për vendin e tretë në Botëror Neimar - Sulmuesi brazilian ka deklaruar në një konferencë për shtyp se në finale do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.451Z

Zgjedhjet korrekte, sfida jonë

Presidenti Fatmir Sejdiu, Kryeministri Hashim Thaçi dhe ambasadori i SHBA-së në Prishtinë, Christopher Dell, i ofruan të enjten mbështetje të plotë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), në mënyrë që ta menaxhojë sa më mirë procesin e këtyre zgjedhje që, sipas tyre, është sfida

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:09.951Z

Meta Sfida jone integrimi

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ka qenë në Sarandë dhe Delvinë, ku është takuar me simpatizantë dhe mbështetës të kësaj force politike. Per zotin Meta sfida e madhe e politikes shqiptare eshte integrimi i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama