Rezultate te kerkimit per termin: +Shndetsis +Gazmend +Bejtja

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.690Z

Nuk ka tokë për godina, disa zona në Tiranë pa mjekë familjeje

Ministri Vasili: Sistemi i referimit lufton korrupsionin Banort e disa lagjeve t Tirans udhtojn deri n disa kilometra pr nj vizit mjeksore pran mjekut t familjes. Lvizjet demografike dhe urbanizimi i shpejt i zonave periferike t kryeqytetit ka evidentuar s fundmi edhe nj problemat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.635Z

Kujdes nga dielli, temperaturat në rritje të vazhdueshme

Ministria e Shëndetësisë ka këshilluar të gjithë shqiptarët që të mos qëndrojnë të ekspozuar ndaj diellit Gjat javs n vijim temperaturat pritet t rriten me 7 grad celsius, ndrkoh q deri n mes t muajit gusht, pritet q termometri t arrij deri n 40 grad celsius. Kjo kaq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama