Rezultate te kerkimit per termin: +Shndetsis +Petrit +Vasili

Total: 80
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.653Z

Vasili me homologun serb, marrëveshje bashkëpunimi

Ministri i Shëndetësisë, Petrit Vasili, është takuar paraditen e djeshme në Tiranë me homologun e tij serb, Tomica Milosavljevic Ministri i Shndetsis, Petrit Vasili, sht takuar paraditen e djeshme n Tiran me homologun e tij serb, Tomica Milosavljevic. Vizita e ministrit s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.196Z

Vasili - Bukoshi: Gati marrëveshja e re për shëndetësinë

Ministri i Shëndetësisë, Petrit Vasili, priti ministrin e sapoemëruar të Shëndetësisë të Kosovës, Bujar Bukoshi, i cili zhvilloi dje një vizitë zyrtare në Tiranë Dy ministrat e Shndetsis, Petrit Vasili dhe Bujar Bukoshi i Kosovs, do t rinovojn marrveshjet dypalshe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.487Z

Ministri Vasili, marrëveshje me rajonin e Toskanës

Ministri i Shndetsis, Petrit Vasili, i shoqruar edhe nga nnkryetari i Komisionit parlamentar t Shndetsis, Tritan Shehu, ka zhvilluar nj vizit dyditore n Firence t Italis. Gjat ksaj vizite sht nnshkruar edhe e para marrveshje bashkpunimi mes kreut t shndetsis, Vasili, dhe kshillta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.351Z

Vasili, marrëveshje me homologun serb, Milosavjleviç

Ministri i Shndetsis, Petrit Vasili, ka zhvilluar nj vizit zyrtare n Beograd me ftes t ministri serb t Shndetsis, Tomica Milosavjlevi. Gjat takimit, dy homologt kan nnshkruar edhe t parin memorandum bashkpunimi n fushn e shndetsis mes dy vendeve. Sipas ktij memorandumi bashkpunim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.607Z

Vasili kundër modës: Mos pini duhan dhe alkool

Pirja e duhanit dhe alkoolit nga shum t rinj konsiderohet si nj mod q duhet ndjekur. Por ministri i Shndetsis, Petrit Vasili, e quan kt nj model t gabuar. Sipas kreut t shndetsis, t rinjt shqiptar tashm jan t rinj evropian. Dje, n nismn e Ministris s Shndetsis dhe Institutit t Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.477Z

Vasili :Ngre task-forcë për kontrollin e barnave

T gjitha barnat n tregun shqiptar do t kalojn n sitn e Ministris s Shndetsis. Me urdhr t ministrit Petrit Vasili, pritet t ngrihet nj task-forc q do t kontrolloj do medikament q prdoret nga shqiptart. Kjo u b e ditur nga vet kreu i shndetsis, dje gjat analizs vjetore t ASHR-s, ku ishin t pranishm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.042Z

Analiza, Vasili: Spitale vetëm në 12 qarqet

Vetm 12 spitale t prqendruara n do qark t vendit do t funksionojn n gjith vendin. Deklarata ka ardhur nga ministri i Shndetsis, Petrit Vasili, dje gjat analizs pas 9 muajsh n krye t shndetsis. Sipas tij, spitalet ekzistuese n rrethe t tjera t vendit do t funksionojn si qendra shn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama