Rezultate te kerkimit per termin: +Shnoni

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.408Z

Kampionati i basketbollit, Berisha uron ekipin kombëtar

Kryeministri Sali Berisha priti dje n mesdit ekipin kombtar t basketbollit t meshkujve n prag t ndeshjes pr eliminatoret e kampionatit evropian t basketbollit. Kryeministri i uroi suksese ekipit ton kombtar pr ndeshjen e par me shpresn se ajo do t jet nj fillim i mir pr garn n va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.396Z

Berisha: Takova liderin historik të së majtës, Nanon në Vjenë

Rreth ors 20.00 t mbrmjes s djeshme, pas nj udhtimi me makin q nga Vjena, kryeministri Berisha mbrriti n Muriqan, ku ka folur pr TV Klan, ndrkoh q ka vijuar normalisht rrugn me makin drejt Tirans. N intervistn pr TV Klan ai ka sqaruar n prgjithsi se prse u takua me Fatos Nanon, duke thne se me t ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.388Z

Berisha: Sot do ju tregoj detajet e takimit me Nanon

Kryeministri mbërrin në Tiranë pas 2300 kilometrash Kryeministri Berisha ka udhtuar pr m shum se 2300 kilometra dhe eskorta e tij ka pasur nj shpejtsi prej 180 kilometrash n or. Vullkani n Island bllokoi linjat ajrore dhe Kryeministri ndrmori nj udhtim t gjat me makin prmes gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.499Z

Zlatan Ibrahimoviç: Synoj të shënoj mbi 25 gola me Milanin

“Interi? Para se t shkoja un, ata nuk kishin fituar asgj” Pas turms q e priti n “San Siro”, e hna milaniste e Zlatan Ibrahimovi ka nisur mjaft shpejt. N orn 8.00, suedezi zhvilloi vizitat mjeksore, ndrsa pas tri or testimesh u paraqit n “Milanelo” pr firmn n kontr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama