Rezultate te kerkimit per termin: +Shrbimit +Sekret +Ushtarak

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.424Z

Rezultoi ish-spiun, Çekia tërheq diplomatin e saj nga Maqedonia

Dukuria e lustracionit duket se po funksionon n vendet e Evrops Lindore dhe asaj Qendrore, ku ka nisur nj proces i verifikimit t figurave t kohs s komunizmit, nse ata kan qen apo jo spiun t shrbimeve sekrete. Nj fakt i till duket po t citojm edhe rastin e trheqjes s diplomatit ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.444Z

Veçernji list: Obama është furnizuar me armë në Serbi. Reagime në Beograd

A sht furnizuar me arm Osama Bin Laden n Serbi? Dokumenti i publikuar i Drejtoris Federative t Jugosllavis pr Qarkullimin e Mallrave n t prditshmen kroate “Veernji list” q konfirmon qndrimin  e m t krkuarit n bot, Osama Bin Laden n vitin 1986 n Zagreb dhe Beograd, ka shkaktuar reagi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.457Z

Veçernji list: Bin Laden është furnizuar me armë në Serbi. Reagime në Beograd

A sht furnizuar me arm Osama Bin Laden n Serbi? Dokumenti i publikuar i Drejtoris Federative t Jugosllavis pr Qarkullimin e Mallrave n t prditshmen kroate “Veernji list” q konfirmon qndrimin  e m t krkuarit n bot, Osama Bin Laden n vitin 1986 n Zagreb dhe Beograd, ka shkaktuar reagi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Shqipria 1997 prmbysje, pu apo revolucion?

Prtej s Mirs dhe s Keqes Nse do t jemi ndonjher n gjendje t shtrojm nj diskurs pr t qen, me rregullat, rendin, logjikn dhe shqetsimin e sinqert pr episodet tragjike t 97-s jo pr t gjetur fajtort, q ti ndshkojm pastaj - (pasi n vendin ton fajtort, n masn e krimeve q bjn, vetmse harbojn e harlisen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama