Rezultate te kerkimit per termin: +Shahini

Total: 1186
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.395Z

Anjeza Shahini nuse

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anjeza Shahini i jep fund beqarisë duke u martuar me Paul Edward Conolly . Më 7 shtator 2015 ata kanë zhvilluar ceremoninë zyrtare në Toskana të Italisë. Anjeza Shahini është këngëtarja e vetme shqiptare e cila ngjiti në nivelet më të larta muzikën shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.760Z

Anjeza Shahini publikon videon e re

Kengetarja e suksseshme shqiptare Anjeza Shahini sapo ka nxjerre ne treg videon e saj me te re. Ajo titullohet Te desha shume dhe eshte nje prodhim i Sebastian Production. Nepermjet faqes se saj ne Facebook kengetarja ka falenderuar te gjithe ata qe e ndihmuan ne realizimin e ketij klipi. lsquoKy e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.616Z

Shahini me diplomë

Nuk ka shumë që ka veshur fanellën e të sapodiplomuarës bashkë me mikeshat e saj të shkollës. Një ditë dhe mbrëmje e bukur njëkohësisht për të ku siç e shihni në foto, është e lumtur dhe e kënaqur me veten. E teksa ka marrë urimet dhe komplimentat më të mira, si një vajzë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.185Z

Shahini: Në Kosovë mungojnë investitorët

Nga Express më 13 shtator 2011 në ora 17:06 Me qellim të ngritjes së bashkëpunimit dhe te investimeve te përbashkëta, Aleanca Kosovare e Bizneseve dhe Klubi i Biznesit Izraelito-Maqedon, të martën kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi, me të cilin parashihet shkëmbimi tregt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.309Z

Anjeza Shahini, mysafire e Mbretëreshës së Anglisë

Këngëtarja shqiptare, Anjeza Shahini, ka marrë pjesë në një mbrëmje të organizuar nga Pallati Mbretëror i Anglisë. Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj, diplomati britanik Paul Edward Conolly, janë ftuar nga Mbretëresha Elizabeth II në njërën ndër pritjet më të rëndësishme të v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.741Z

Shahini: Haraçi po heshtet

Sektori privat në Kosovë ballafaqohet me barriera të ndryshme për zhvillimin e aktiviteteve të tyre. Ndërsa, krimi i organizuar dhe haraçi po dëmtojnë në masë të madhe këtë sektor, thotë në intervistën e javë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.760Z

Rezarta Shkurta Anjeza Shahini Whitney Houston shqiptar

Ndonese jane rivale ne skene kengetaret shqiptare arrijne ti evidentojne vlerat vokale te njera-tjeters. Kengetarja Rezarta Shkurta ka publikuar ne faqen e saj ne Facebook nje kenge te dives se muzikes Whitney Houston e cila eshte kenduar nga Anjeza Shahini ne emisionin Top Show. Ajo shkruan se edh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama