Rezultate te kerkimit per termin: +Shansi

Total: 2524
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.777Z

SHANSI GJERMAN DHE SHQIPTARËT

DORIAN KOÇI Gjermania dhe Shqipëria, dy botë të largme, por po aq dhe të afërta, kanë shënjuar si skaje dhe qendra të qytetërimit europian në periudha të ndryshme të tij. Duke qenë se historia njerëzore është një parabolë e shkëlqimeve dhe rënieve të qytetërimeve, kjo lloj par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.062Z

Dokle: 18 marsi, shansi i fundit

Partia Socialiste njoftoi dje, se 18 marsi eshte shansi i fundit per mazhorancen. Permes nje deklarate per shtyp, deputeti socialist Namik Dokle, theksoi se "kjo date, dita kur Parlamenti do te shqyrtoje dy projektet e paraqitura nga opozita, eshte shansi i fundit per mazhorancen qe t'i hape rruge d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.045Z

Dokle: 18 marsi, shansi i fundit për Berishën

Tiranë, 11 mars, NOA Shqyrtimi i ligjeve të propozuara nga opozita në 18 mars, është cilësuar nga deputeti i PS-së, Namik Dokle, si shansi i fundit për transparencë i kryeministrit Berisha. Në një konferencë për mediat, Dokle u shpreh se rasti i Ruzhdies nuk është i izoluar dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.083Z

Liverpooli, shansi i fundit

Roberto Mancini beson se Liverpooli është mundësia e fundit për Mario Balotellin për të treguar vetën. Trajneri italian, ka punuar në Interi dhe Manchester City me Balotelin, dhe deklaron se veprimet që bën ai jashtë fushës, errësojn&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.262Z

Anan shansi i fundit per Sirine

Presidenti rus, Dmitri Medvedev ka ofruar mbështetje të plotë për misionin e të dërguarit të paqes në Siri, Kofie Anan duke thënë se ai mund të jetë shansi i fundit për të shmangur një luftë të zgjatur dhe të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.583Z

Hofenfaimi, shansi i fundit për Ervin Skelën

E ardhmja e Ervin Skelës me Energie Kotbus do të varet nga paraqitja e sfidës së parë të vitit 2009 në Bundesligë, e vlefshme për fazën e dytë të kampionatit. Të shtunën, më 31 janar, fantazisti shqiptar dhe skuadra e drejtuar nga Bojan Prasnikar do të jenë të impenjuar në transfe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.213Z

El Clasico, Martino: Ky është shansi ynë i fundit

Dueli i kreut në kampionatit spanjoll mes Real Madrid dhe Barcelonës, do të jetë shansi i fundit i katalanasve për të luftuar për titullin kampion. Ky ka qenë paralajmërimi që ka lëshuar vetë trajneri argjentinas i Barcelonës, Gerardo Martino, i cili e di mirë se në rast disfate, dife

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama