Rezultate te kerkimit per termin: +Shaqiri

Total: 3219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.760Z

Lavdërohet Shaqiri

Xherdan Shaqiri po shfaq formë të shkëlqyeshme në fazën përgatitore të Bayern Munichut. Futbollisti kosovar po luan rregullisht me ekipin Bavarez dhe krahas lojës së mirë, po shënon edhe gola. Paraqitjet e 20 vjeçarit janë përshëndetur nga mediat zvicerane, posaçërisht nga uebfaqja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.845Z

Shaqiri kritikon Interin

Xherdan Shaqiri është rikthyer te ndeshja e shkuar e Interit në Gllasgou kundër Selltikut për të analizuar atë që ndodhi. "Kemi gabuar shumë. Goli i barazimit në minutën e 94 ishte një goditje e fortë dhe ata do të kenë moral të lartë kur të vijnë në San Siro. Nuk duhet të bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.717Z

Shaqiri TV!

Këngëtari Ilir Shaqiri, qëkurse është bërë redaktor i përgjegjës në RTK, është duke i dhënë hapësirë të konsiderueshme edhe këngëve patriotike. Vetëm gjatë javës së fundit ka pasur këngë të shumta patriotike që kanë mbushur minutazhin e RTK-së, ndërkaq nuk kanë mungu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.085Z

Krenar si Shaqiri

Nga Imer Mushkolaj Kur në fillim të shtatorit të kaluar Xherdan Shaqiri shënoi në portën e Kombëtares së Shqipërisë, si përfaqësues i Zvicrës, ai u gjend nën presion të paparë. Nuk diti të gëzohej, për më tepër u ndie fajtor. E nga shqiptarët gjaknxehtë e turb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.029Z

"Shaqiri-Shaqiri", finalisti i parë kosovar

Xherdan Shaqiri nuk do të startoj nga minuta e parë në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve. Ylli kosovar gjendet në bankën e rezervistëve për këtë takim, por me shpresë se do të shijoj edhe në fushë finalen e ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.871Z

"Shaqiri-Shaqiri", shqiptarët në Katar

Bayern Munchen po vazhdon parapërgatitjet sezonale në Doha të Katarit. Liderët e Bundesligës mposhtën dje 5 me 0 Schalken ne një ndeshje parapërgatitore. Xherdan Shaqiri luajti një pjesëlojë dke bërë një asistim në ndeshje.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.541Z

Shaqiri prezantohet tek Inter

0 brbr brbrXherdan Shaqiri eshte prezantuar si lojtari me i ri i Inter Disa dite pas firmosjes se kontrates deri ne qeshor te 2019 mesfushori nga Gjilani ka sqaruar se Inter ishte nje zgjedhje e tij dhe per kete ekipi do te kete shume tifoze edhe shqiptarebrbr brbrXherdan Shaqiri 8211 Futbollist i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama