Rezultate te kerkimit per termin: +Sharb

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.420Z

Familja e drejtorit të vrarë të gazetës “Charlie Hebdo” reagon ndaj të dashurës së tij

Familjarët e drejtorit të varrë të gazetës satirike ‘Charlie Hebdo” I njohur me pseudonimin Sharb, kanë reaguar ashpër ndaj të dashurës së tij duke I thënë të mos flasë më për të. Ndërsa ish ministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.146Z

Redaksia që nuk ekziston më

Betejat kulturore të zhvilluara me anë të humorit. Ata vranë një mënyrë të menduari. Charlie Hebdo. Kati i poshtëm i redaksisë së gazetës, gjendet tek nr.10 në rrugën "Nicolas-Appert", një aks i ngushtë dhe i shkurtër në distriktin e XI të Parisit, vetëm pak hapa larg nga Basti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama