Rezultate te kerkimit per termin: +Sharlot +Neve

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.403Z

Prej disa muajsh në koma, e zgjon Adele!

Prej disa muajsh ishte në koma dhe nuk po jepte asnjë shenjë jete. Ka qenë ndoshta një rastësi dëgjimi i Adele duke kënduar ngë nga këngët më të famshme të repertorit të saj, por ka funksionuar, Sharlota 7 vjeçe ë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama