Rezultate te kerkimit per termin: +Shehi

Total: 2549
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.775Z

Shehi Te ndryshojme Kushtetuten

Ne vijim te fjale se tij ne Shqip kryetari i LZHK-se Dashamir Shehi analizoi situaten ne te dyja kampet kryesore politike shqiptare. Sipas zotit Shehi vendi ka nevoje per reforma te medha duke filluar qe nga ligji themeltar Kushtetuta. Kjo qeveri e ka mbushur ditet e veta. Jemi ne nje nev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.384Z

Shehi, ne korrik drejt Vietnamit

Portieri i Partizanit, Orges Shehi, do të niset në fillim të muajit korrik drejt Vietnamit. Sipas menaxheri të 30-vjecarit, Mario Cenolli, durrsaku do të shohë nga afër ekipin e tij të ri e do të bisedojë për kushtet e kontratës. Shehi ka ende edhe dy vjet kontratë me klubin e preside

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.120Z

Dash Shehi: Ne jemi perversë

Dashamir Shehi e cilëson si një dallgë në një gotë me ujë të gjithë debatin një javor për një bisedë erotike mes deputetes Ermira Mehmeti dhe zv.kryeministrit shqiptar në qeverinë maqedonase, Musa Xhaferri. Gjatë emisionit "Pasdite në Top Channel", Shehi tha se i gjithë ky de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.267Z

Shehi: Premtojmë punësim për të rinjtë

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi, zhvilloi dje disa takime elektorale në qytetin e Tiranës. Gjatë një aktiviteti të zhvilluar me studentët, Shehi ka shpjeguar skemën e punësimit dhe pensioneve, pjesë e programit të partisë që ai drejton. Shehi ngriti çështjen e papunësisë së të rinj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.212Z

Shehi: Te hapen kutite

Dashamir Shehi, kreu i Levizjes per Zhvillim Kombetar dhe nje nga themeluesit e Partise  Demokratike, ka bere thirrje per nisjen e nje tryeze politike per zgjidhjen e krizes. Duke folur per gazeten “Shqip”, Shehi u shpreh se formula me adekuate per zgjidhjen e krizes esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.194Z

Shehi: Qeveria, diktature ndaj adiminstrates

Kryetari i LZHK, Dashamir Shehi ka kritikuar veprimet e qeverise qe shkarkon ata punonjes te administrates qe nuk paraqiten ne mitingje. Ne nje takim me elektoratin e tij, Shehi i ka cilesuar keto veprime si nje diktature te pajustifikueshme. “Mesuesit kane frike se mos i heqin nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.905Z

Orges Shehi, trajneri i ri i Skënderbeut

Ish-portieri i Skënderbeut, Orges Shehi është emëruar zyrtarisht trajner i “Ujqërve të dëborës”. Njoftimin e ka bërë publik vetë klubi korçar nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të Facebook. “Orges Shehi është zyrtarisht trajner i Skënderbeut. Presidenti Ardj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama