Rezultate te kerkimit per termin: +Shembet

Total: 2558
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.084Z

Skenografia e Oscar shembet pak përpara shfaqjes

Një pjesë e skenografisë së çmimeve Oscar është shembur mëngjesin e të dielës, gjatë provave. TMZ raporton se incidenti ka ndodhur rreth orës 11:30 të mëngjesit, në teatrin Dolby, vetëm disa orë përpara nisjes së shfaqjes. Ata, madje kanë arritur të sigurojnë edhe një foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.432Z

Gjirokastër, shembet Shtëpia e Hadërajve

Shtëpia e Hadërajve, monument kulture i kategorisë së parë filloi të shembet sot përmes një aksioni të forcave zjarrfikëse, policisë dhe ndihmës së bisneseve lokale. Godina gati 250-vjeçare kishte filluar degradimin vite me parë, duke shembur pjese të saj që janë rrezuar kërcënue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.739Z

Shembet toka demtohen 15 shtepi

Shembet toka demtohen 15 shtepi E marte 26 Shkurt 2013 1449 Shembet toka demtohen 15 shtepi Nje shembje masive e tokes qe kap nje siperfaqe prej 40 ha ka sjelle shkaterrimin e 15 shtepive ne fshatin Ngracie te Mallakastres Banoret kane braktisura shtepite e tyre qe ne oret e para te mengje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.697Z

LAJM I FUNDIT/ Shembet pallati i Bashës

Ashtu siç ishte parashikuar, policia ka shembur pak minuta më parë kompleksin Jon në Vlorë. Shembja e pallatit të vjehrrit të Lulzim Bashës është bërë me anë të shpërthimit. Shpërthimi ka qenë i fortë dhe zona përreth u mbulua nga shtëllunga të zeza tymi, por fatmirësisht nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.482Z

VIDEO/ Tiranë, objekti 30 metër shembet me eksploziv

Një objekt rreth 30 metër i lartë është shembur me shpërthim të komanduar. Inspektorati Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit kreu shpërthimin e telekomanduar me eksploziv të ish-depozitës së çimentos, për ti hapur kështu rrugë ndërtimit të bulevardit të ri.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.806Z

TemA TV/ Shembet pallati i Bashës (VIDEO)

Ashtu siç ishte parashikuar, policia ka shembur pak minuta më parë kompleksin Jon në Vlorë. Shembja e pallatit të vjehrrit të Lulzim Bashës është bërë me anë të shpërthimit. Shpërthimi ka qenë i fortë dhe zona përreth u mbulua nga shtëllunga të zeza tymi, por fatmirësisht nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.837Z

Shembet tuneli i Kalimashit

Shembet nje pjese e tunelit ne Kalimash. Vetem 36 ore pas perurimit ne mes te tunelit rrjeta mbrojtese e inerteve eshte rrezuar ne toke. Kjo ishte nje pjese e pabetonuar. Per kete arsye firma ndertuese kishte paralajmeruar autoritetet qe te shtyhej perurimi por kerkesa nuk u mor parasysh.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama