Rezultate te kerkimit per termin: +Shembulli

Total: 5388
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.212Z

Matuidi: Shembulli ynë, Barcelona

Mesfushori i PSG-së, Blaise Matuidi ka deklaruar për mediat franceze se Barcelona është shembulli që PSG e ndjekë. Matuidi ka thënë se sipas tij Barca mbetet skuadra më e mirë në botë dhe se është shembulli më i mirë p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.084Z

Maldini shembulli i kapitenit Raul Gonzales

Madrid (Start)- Kapiteni legjendar i Realit të Madridit, Raul Gonzales, ka deklaruar se shembulli i tij është kapiteni i Milanit, Paolo Maldin. Rauli ka publikuar për “La Gazetta dello Sport” disa nga ëndërrat e tij të fëmijërisë. “Jam rritur me Baxhon, ndërsa tani Maldini ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.777Z

Shembulli i Barcelonës

Selektori i Brazilit, Mario Menezes ka pranuar se është i mahnitur nga ajo që arriti të bëjë Barcelona në vitet e fundit. Nën drejtimin e ish trajnerit Pep Guardiola, gjiganti katalan bëri revolucion në futboll duke aplikuar stilin e lojës ‘tiki-taka’. Taktika e posedimit dhe pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.206Z

Rama replikon me Voltana Ademin: Je shembulli rrëqethës i kokëboshllëkut

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka revoltuar qindra qytetarë të Shkodrës, pasi për të zgjeruar një rrugë në këtë qytet, ka vendosur të prishë një park. Vendimi i saj ka sjellë edhe reagimin e Ramës, që vazhdon të habitet me këmbënguljen e Ademit për të mos prishur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.532Z

Jessica Alba, shembulli i një jete të shëndetshme (FOTO)

Bukuria mune te jete natyrale,por për ta ruajtur atë duhet një perkujdesje e vazhdueshme. Shembulli më i mirë për këtë është ai i Jessica Albës, aktores hollivudiane të mirënjohur për aftësitë e saj në skenë dhe pamjen që e ka bërë të konsiderohet si një prej femrave më t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.043Z

Eduard Halimi: Helmi i mbetjeve troket kudo, unë jam shembulli

Deputeti i PD-së, Eduard Halimi, ka lexuar në Kuvend kërkesën e opozitës për referendum për importin e mbetjeve. Halimi tha se gabon ai që mendon se helmi i mbetjeve nuk troket në derën e tij. Sipas tij, vetë Halimi është shembulli për këtë gjë. Shume prej jush ketu mendojne se n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.839Z

Shembulli amerikan

Ulëset e Kuvendit të Kosovës pritet të kenë më shumë biznesmenë sesa profesorë. Kjo praktikë e njohur në Amerikë, ka filluar të zërë rrënjë edhe në Kosovë. Vetëm se te ne, biznesmenët politikanë thonë se hyrjen në politikë po e bëjnë më shumë për ta ndryshuar vendin, se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama