Rezultate te kerkimit per termin: +Sherefedin +Shehun

Total: 97
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.311Z

AK mbështet PD, Spahiu: Votoni Sherefedin Shehun në Dibër

Aleanca KuqeZi do të mbështesë kandidatin e Partisë Demokratike, Sherefedin Shehu në zgjedhjet në Dibër. AK është regjistruar në KQZ për zgjedhjet atje por përkunder kesaj, kryetari Kreshnik Spahiu ka deklaruar sot se Aleanca Kuqezi do të mbështesë kandidatin Sherefedin Shehu. Të lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.480Z

Besnik Mustafaj rikthehet në politikë/Në Dibër për Sherefedin Shehun

Ish-ministri i Jashtëm dhe ish sekretari i mardhënieve me jashtë në PD, Besnik Mustafaj rikthehet pas 9 vitesh në politikën aktive. Mustafaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale shkruan se, Disa miq, pjesemarres ne levizjen per demokraci ne fillimet e saj, me thone se ne Diber keto dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.110Z

A është pushuar dosja 60 milionëshe, për Sherefedin Shehun?

A i ka të pastra letrat e ish-zëvendësministri Sherefedin Shehu, që synon të marrë një post të ri publik, Bashkinë e Dibrës? Ministria e Financave, në vitin 2014 ka bërë kallëzim në Prokurori për ish-ministrin e Financave Ridvan Bode dhe për zëvendësin e tij Sherefedin Shehu. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.080Z

KQZ i jep mandatin Dhurata Çupit, zëvendëson Sherefedin Shehun

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka dhënë mandatin e deputetes Dhurata Çupit, e cila do të zëvendësojë në grupin parlamentar të Partisë Demokratike, Sherefedin Shehun. Ky i fundit do të kandidojë si kryebashkiak për zgjedhjet lokale në Dibër. Me futjen e Çupit në Kuvend, shkon në 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.291Z

Aleanca Kuq e Zi në mbështetje të kandidatit të PD: Votoni Sherefedin Shehun

Përkundër deklaratës se do të garonte e vetme në zgjedhjet e pjesshme lokale për kreun e Bashkisë Dibër, Aleanca KuqeZi do të mbështesë kandidatin e Partisë Demokratike, Sherefedin Shehu. Qëndrimi u shpreh pas regjistrimit në KQZ për zgjedhjet ne Peshkopi. Duke e konsideruar Dibrën s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.515Z

Basha prezanton Sherefedin Shehun Nuk ja dorezojme Dibren bandave

Transmetuar me 26082016 - 1233 Tirane 26 gusht 2016 NOAal- Partia Demokratike dhe opozita ka celur sot fushaten per zgjedhjet e pjesshme te Bashkise se Dibres me 11 shtator ku eshte prezantuar kandidati i djathte Sherefedin Shehubr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.508Z

PD prezanton Sherefedin Shehun

brbrSherefedin Shehu eshte prezantuar kete te shtune si kandidati i Partise Demokratike per Bashkine e Dibres Shehu zgjodhi te pershkoje ne kembe rrugen ku u zhvillua takimi duke u takuar me banore te qytetit  Ai tha se do ta linte mandatin e deputetit per ti sherbyer sa me mire qytetareve te ven

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama