Rezultate te kerkimit per termin: +Shitet

Total: 5715
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.642Z

Shitet

Makinat qe kam me frike ne trafik jane ato me tabelezen Shitet nga pas. Nuk di pse drejtuesit e tyre i ka kapur njefare papergjegjshmerie nga casti qe kane vene ate shenim. Ndoshta pse shpirterisht jane shkeputur nga automjeti dhe tani aq u ben nese ndodh ndonje demtim te brendshem le ta pesoje bler

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.010Z

Gattuso nuk shitet

Nënkryetari i Milanit, Adriano Galliani, ka konfirmuar se Gennaro Gattuso nuk do të shitet gjatë afatit kalimtar të janarit. Në javët e fundit qarkulluan spekulime se mesfushori italian është objektiv i Manchester Cityt. Por, menaxheri i Gattusos kishte mohuar interesimin nga klubi anglez,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.460Z

Shitet revolveri i Al Capones

Revolveri i cili i përkiste Al Capones, mafiozit nga Chicago, mund të arrijë shumën rekord prej 80.000 euro në ankandin i cili pritet të mbahet në muajin qershor, shkruan Telegraph. Revolveri Colt .38 është punuar në maj të vitit 1929 vetëm disa muaj para se gangsteri i famshëm Al Capo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.485Z

Aeroporti i Rinasit shitet për 90 milionë USD

Konçensioni i Rinasit i është shitur për rreth 90 mln dollarë kompanisë kineze Everbright Global Airport and Investment Fund. Burime jozyrtare konfirmojnë për Top Channel se është firmosur shitja e aeroportit mes kompanisë kineze dhe konçensionarit TIA. Everbright Global Airport and I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.976Z

Neuer nuk shitet

Nga Express më 20 dhjetor 2010 në ora 16:38 Kapiteni i Schalke 04 dhe portieri i Kombëtares gjermane, Manuel Neuer do të respektojë kontratën e tij deri më 2012 dhe nuk do të shitet në verën e vitit të ardhshëm, ka thënë trajneri Felix Magath. “Manuel do të mbetet deri më 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.920Z

Shitet për fushatë busti i Asdrenit

KORÇE – Busti i Asdrenit, autorit të tekstit të Himnit tonë Kombëtar, është nxjerrë në shitje për fushatë elektorale. Persona ende të paidentifikuar, por që sipas të dhënave janë nga ky fshat, kanë vendosur në bustin e tij, në fshatin Drenovë një tabelë me mbishkrimin SHI

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.408Z

Lloris mund të shitet

Presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas ka njoftuar se portieri Hugo Lloris mund të largohet nga klubi gjatë këtij afati kalimtar të verës. Së fundmi spekulohet se Lloris ka zgjuar interesim nga disa klube të Premierligës përfshirë Arsenalin, Tottenhamin dhe Liverpoolin.Aulas ka insistuar s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama