Rezultate te kerkimit per termin: +Shitja

Total: 8798
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.809Z

Rossi hiqet nga shitja

Nga Express më 29 korrik 2011 në ora 19:09 Objektivi i Juventusit, Giuseppe Rossi duket se do të mbetet në Villarreal pasi menaxheri i tij, Federico Pastorello, njoftoi se klubi spanjoll “e ka hequr nga shitja”. Rossi, 24 vjeç, thuhej se do të transferohej në Juventus, mirëpo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.789Z

Shitja Pronat, hiqet tatimi 10%

Ard KolaKush zotëron tokë dhe që ia shet dikujt për qëllime bujqësore nuk do të paguajë taksën 10 për qind të tatimit mbi të ardhurat. Kjo masë vjen në vazhdën e lehtësive të qeverisë për fermerin, por ekspertët e fushës dyshojnë se këto janë nderet e fundit të qeverisë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.593Z

Shpejtohet shitja e PTK`së

Qeveria e Kosovës planifikon që brenda gjashtë muajve të parë të këtij viti ta shesë Postën dhe Telekomin e Kosovës. Kjo parashihet edhe në marrëveshjen me FMN`në. Përpjekjet janë që kjo çështje të futet sa më shpejt edhe në Kuvend. Në saje të shitjes së shpejtë, janë bllok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.221Z

Maldini: Shitja e Silvas shenjë dobësie

Legjenda e Milanit, Paolo Maldini, është i tronditur nga shitja e menjëhershme e Thiago Silvas te Paris Saint-Germain. Mbrojtësi brazilian pritet t`i bashkohet klubit të pasur francez për një marrëveshje që kap vlerën e 50 milionë eurove, q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.416Z

Shtyhet shitja e Bankers

brbrshte pezulluar shitja e kompanise me te madhe te naftes ne Shqiperi  Bankers Pertolium Lajmi konfirmohet nga vete kompania e cila thote se ky transaksioni nuk eshte miratuar nga qeveria kineze Marreveshja e shitjes se aksioneve te kompanise se naftes eshte realizuar qe ne mars te vitit 2016

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.326Z

Shitja e aksioneve te kompanise ACR

Ministri i Ekonomisë, Edmond Haxhinasto deklaron publikisht se shitja e aksioneve të kompanisë ACR është plotësisht e ligjshme. Në një njoftim për shtyp, numri një i ekonomisë i përgjigjet kështu akuzave të bëra nga përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.568Z

Porto, 600 mln euro nga shitja e futbollistëve

Skuadra portugeze e Portos ka zyrtarizuar sot shitjen e Danilos te Reali për shifrën e 31.5 milionë eurove. Kjo është shitja më e fundit e skuadrës që prodhon yje që kanë pasuruar botën futbollistike europiane. Në dhjetë vitet e fundit Porto ka fituar plot 601 milionë euro nga shitja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama