Rezultate te kerkimit per termin: +Shklqim +Mu

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.042Z

Tragjikisht ndahet nga jeta Bekim Fehmiu

Bekim Fehmiu, ka kryer vetëvrasje në banesën e tij në Zvezdara, në rrethinën e Beogradit Nj ndarje tragjike me ikonn e filmit. Pas trheqjes dhe izolimit total nga bota kinematografike, aktori shqiptar me fam botrore, Bekim Fehmiu, ka kryer vetvrasje n banesn e tij n Zvezdar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.143Z

Portat e Romës

Nga përleshjet e gladiatorëve tek intrigat e Senatit romak, romani i Conn Inggulden, Perandori Shtegu n pyll ishte si xhadé e ngritur mbi ledh pr t dy unat. T dy qen llangosur si mos m keq me balt e llum moali t trash e t zi, sa q me zor mund t’i njihje pr njerz. M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama