Rezultate te kerkimit per termin: +Shklqim +Cani

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.887Z

Cani: Cilat janë problemet me borxhin publik

Kryetar i Kshillit Ekonomik Kombtar t PS-s, Shklqim Cani, foli si ekspert i ekonomis dhe argumentoi qndrimin e PS-s pr borxhin publik t qeveris. “Ne njohim vetm nj realitet, njohim borxhin publik t deklaruar 60% t Prodhimit t Brendshm Bruto. Konstatojm jo m shum se dy-tre m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Thirrja e Berishs: Intensifikoni operacionet e krkim-shptimit

Kryeministri Sali Berisha n nj komunikim t tij pr mediat kat ditur se numri I t zhdukurve nga 9 sht rritur n 13. Berisha vet krkoi t bheshin publike emrat e t zhdukurve. Ndrkaq, kryeministri krkoi intensifikimin e puns pr operavionet e shptimit si dhe pr pastrimin e zons. Ndr t tjera,kreu i k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.750Z

PS krijon bordin ekonomik, Rama: Mbrojtje shifrave

PS-ja tashm ka dhe nj struktur t re, q do t njihet si bordi i ekonomis, i cili do t funksionoj si nj struktur permanente, pr t ndjekur n vijimsi gjendjen ekonomike t vendit. Bordi do t ket n prbrje specialist t ekonomis, q do t drejtohen nga Shklqim Cani, ish-guvernator i Banks s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.862Z

Rama: Situata ekonomike në Shqipëri është dramatike Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','

Kryetari i Partis Socialiste e ka vlersuar si nj mas drastike q reflekton krizn e rnd ku sht futur ekonomia shqiptare, rishikimin e buxhetit t shtetit. Gjat bashkbisedimit me gazetart ksaj here i shoqruar dhe nga kryetari i kshillit ekonomik kombtar t socialistve Shklqim Cani, Rama pr m tepr se 60 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.887Z

Rama për ekonominë, përgënjeshtron FMN-në dhe BB-në

I sapokthyer nga Greqia, ku kriza ekonomike e ktij vendi sht n pikun e saj, Edi Rama sheh me “syzet greke” edhe situatn ekonomike n vendin ton. N nj konferenc pr shtyp t posame, kreu i PS-s u mor gjer e gjat me shtjen e fundit me kredin 3.2 milion euro t negociuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.775Z

Berisha në grup: Në maj, rritja e pagave dhe e pensioneve

Berisha: Sharlatanë si Cani po sulmojnë financat shqiptare Rritjen ekonomike n vend Kryeministri Sali Berisha e ka si armn m t fort t kundrprgjigjes ndaj akuzave t opozits s majt, e cila kmbngul pr nj gjendje ekonomike drejt degradimit. Berisha i kujtoi opozits s Rams se vuan n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.332Z

Buxheti, ministrat, kundër akuzave të socialistëve

Olldashi: Nuk po debatojmë me PS-në, po me fletët e Canit Seanca maraton ku u diskutua parimisht pr ndryshimet e bra n buxhetin e viti 2010, sht shoqruar me debate t forta politike. Replikat mes deputetve t Partis Socialiste, ministrave dhe deputetve t mazhorancs kan shoqruar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama