Rezultate te kerkimit per termin: +Shk

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.784Z

Shkëmbimi Kaka-De Sciglio?

Milani dhe Real Madridi mund të bëjnë një shkëmbim interesantr në fundin e afatit kalimtar. Së fundi po përmendet shkëmbimi mes Leite Kakas dhe mbrojtësit të ri, De Sciglio. Carlo Ancelotti thuhet se e ka propozuar këtë shkëmbim.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.336Z

Shkëndija preferon pishinat (foto)

Seks bomba kosovare, Shkëndije Mujaj ka zgjedhur që të pushojë më shumë në pishinë se sa në rërën e detit. Shkëndije Mujaj nuk ka të ndalur. Këngëtarja kosovare po e mposht të nxehtit tropikal që po mbretëron k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.502Z

Shkëmbim mes Milanit e Juventusit?

Milani dhe Juventusi thuhet se janë duke shikuar mundësinë e shkëmbimit të dy futbollistëve. Pas interesimit të Juventusit për Zapatan,Milani ka reaguar me një ide të shkëmbimit të futbollistëve. Milani e dëshiron Sebastian Giovin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.962Z

Shkëputet ajsbergu 120 kilometra katror

Një satelit i NASA-s ka regjistruar imazhet e një ajsbergu të stërmadh teksa shkëputej nga një prej akullnajave më të mëdha në territorin e Groenlandës në Arktik. Ajsbergu me madhësi sa dyfishi i ishullit të Manhatanit të New

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.080Z

Shkëmbimi Suarez-Shaqiri?

Liverpooli dhe Bayern Munchen janë të gatshme të hapin bisedimet për shkëmbimin e mundshëm të Xherdan Shaqirit me Luis Suarez. Shaqiri është tani obejktivi i radhës për Liverpoolin ndërsa Suarez e ka përsëritur qëndrimin e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.400Z

Goal.com na prezanton Shkëlzen Gashin

Portali më i madh sportiv, Goal.com, i ka kushtuar rëndësi të madhe fillimit të Ligës së Kampionëve, e cila po fillon një tjetër edicion, i cili si të gjithë të tjerët pritet të jetë shumë emocionues. Goal.com k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.355Z

Shkëndija provokon bardh e zi

Shkëndije Mujaj është nga VIP-at shqiptarë që më së shumti i pelqen të ekspozohet, dhe të ndajë me fansat momente nga përditshmëria. Ajo këtë herë ka ndarë një fotografi bardh e zi, ku shihet mjfat provokuese. Shk&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama