Rezultate te kerkimit per termin: +Shkoder +Marku

Total: 286
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.091Z

Kryeprokurorja Arta Marku vizitë në organin e akuzës në Shkodër

Rreth dy muaj pas zgjedhjes së saj në postin e Prokurores së Përgjithshme, Arta Marku është rikthyer sot në godinën e organit të akuzës në Shkodër. Kryeprokurorja do të marrë pjesë në analizën vjetore të këtij institucioni, ku ka shërbyer për një kohë të gjatë si prokurore.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.387Z

Autorët të lirë, përcillet në banesën e fundit Jurgen Marku

Jurgen Marku SHKODER – Kur autorët janë ende të lirë, familja Marku përcolli dje në banesën e fundit mes dhimbjesh dhe djalin e vetëm të saj, ekzekutuar pas një prite në spitalin e Shkodrës. Jurgen Marku, vetëm 22 vjeç, ndërroi jetë 48 orë pas atentatit dhe fiks 48 orë më vo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.370Z

Atentati ne Shkoder vdes edhe Jurgen Marku

Humb jetën në spital i plagosuri i dytë i atentatit në qytetin e Shkodrës, ku babë e bir u sulmuan me armë zjarri nga dy të rinj me motor. Jurgen Marku 22 vjeç bashkë me babanë e tij 46 vjeç Frederik Marku u bënë shënjest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.363Z

Aentati ne Shkoder vdes edhe Jurgen Marku

Humb jetën në spital i plagosuri i dytë i atentatit në qytetin e Shkodrës, ku babë e bir u sulmuan me armë zjarri nga dy të rinj me motor. Jurgen Marku 22 vjeç bashkë me babanë e tij 46 vjeç Frederik Marku u bënë shënjest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.376Z

Shkoder, "i forti" plagos 2 pas sherrit

Shkoder- Pas sherrit plagos me arme dy vete ne mes te qytetit. Ngjarja ka ndodhur rreth mesnates se merkure, te vendi i quajtur "Kryqezimi i plepit" ne Shkoder, kur disa te shtena pistolete kane terrorizuar qytetaret ne lagjen "3 Heronjte". Burime zyrtare thane se u derguan te plagosur ne pjeset e g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.849Z

Vodhen kasaforten e xhamise ne Shkoder dy te arrestuar

Shkoder 14 nentor 2016 NOAal- Dy persona jane arrestuar nga policia e Shkodres te dyshuar per vjedhjen e xhamise Eubu Bekerbr br Sokol Marku 25 vjec dhe EK 16 vjec banues ne Shkoder u vune ne pranga diten e djeshme si te dyshuar per ngjarjenbr br Ata akuzohen se ne lagjen Vasil Shanto kane grabi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.044Z

Vershon Gjadri bllokohet autobusi Shkoder-Mnele me 15 pasagjere

SHKODR- Vershimi i ujit te lumit Gjader ka sjelle probleme ne komunen Vig-Mnele ku autobusi i linjes Shkoder-Mnele me 15 pasagjere mbeti i bllokuar ne uje. Ngjarja ka ndodhur ne mesdire ne vendin e quajtur Gjinaj te fshatit Mnele ku mjeti tip autobus i kesaj linje me targa SH 94 34 C me drejtues s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama