Rezultate te kerkimit per termin: +Shkoder +Me

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.615Z

Shkoder asgjesohen 14 parcela me kanabis

Foto ilustruese PUBLICITET Shkoder 5 korrik 2014 NOAal- 14 parcela te mbjella me bime narkotike te llojit kanabis sativa jane identifikuar dhe asgjesuar gjate dites se djeshme ne Shkoder dhe ne Malesine e Madhebr br Bima narkotike eshte gjetur ne fshatin Palaj Komuna Shllak ne fs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.503Z

Shkoder grabitet me arme kazinoja

Foto ilustruese PUBLICITET Shkoder 24 janar 2014 NOAal- Ne oret e para te dites se sotme ne lagjen Vasil Shanto ne Shkoder nje person i paidentifikuar ka grabitur me arme zjarri ne kazinobr br Burime zyrtare nga policia i thane Noaal se nga veprimet e para hetimore rezulton se ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.405Z

Shkoder plagoset me thike nje person

Shkoder 17 prill 2015 NOAal- Nje person eshte plagosur me thike ne Shkoder Ngjarja e rende ka ndodhur rreth ores 1900 ne afersi te stadiumit ne ambientet e nje lokalibr br Sic raporton Noaal i plagosuri eshte 46 vjecari SV me banim ne Shkoder i cili eshte plagosur me thike ne pjesen e barkutbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.951Z

Atentat me arme zjarri ne Shkoder

Foto arkiv Shkoder 18 mars 2016 NOAal- I behet atentat me arme zjarri nje personi ne Shkoder Gjate nates se lene pas ne aksin rrugor Shkoder- Muriqan eshte qelluar ne drejtim te nje makine e cila ishte ne levizje nga tre personabr br Mesohet se te shtenat kane prekur anen e pasa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.106Z

Rikthehen shperthimet me tritol ne Shkoder

brbrRikthehen shperthimet me tritol ne Shkoder Nje shperthim me eksploziv wshtw regjistruar kete te marte gjate oreve te nates ne nje lokal te Shkoder por pa shenuar te lenduar Nga shperthimi ka vetem deme materiale pasi lokali ishte mbyllur kur ka ndodhur ngjarja Mesohet se lokali ndodhet ne lagjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.726Z

Shkoder bicikleta perplaset me motorin

Perplasja e biçikletes e cila levizte ne kahun e kundert te rruges, me nje motor ne shpejtesi shkaktoi demtimin e dy personave, njeri prej tyre ne koma. Aksidenti rrugor ndodhi ne mesdite ne Mahallen e Çakenjeve ne Shkoder. Sipas policise rrugore te plagosurit jane Besnik Rama cili d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.052Z

Shkoder aksident me dy plagosur

Foto arkiv Shkoder 9 mars 2016 NOAal- Dy persona kane mbetur te plagosur si pasoje e nje aksidenti te ndodhur ne Shkoderbr br Mengjesin e sotem ne aksin rrugor Shkoder- Malesi e Madhe tek mbikalimi i trenit ne Vrak jane perplasur dy makinabr br Automjeti tip Furgon me targa AA

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama