Rezultate te kerkimit per termin: +Shkodrs

Total: 214
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.953Z

GJARPRINJT DHE SHPRESA E SHKODRS

Shenim Dy vjet me pare kur shkruaja per nje skandal qe coi per here te pare ne gjykate liderin e shumeakuzuar te minoritetit grek ne Shqiperi shikoja i habitur ne blogje interneti se si dhjetera lexues nga brenda e jashte vendit kishin arritur ne perfundimin se lajmi ne fjale ishte bere me porosi t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.585Z

Specialistët, Rrethinat e Shkodrës përmbyten shpesh, sa herë që fryhet Buna

Prmbytja e rrethinave t Shkodrs sht nj fenomen i prsritur q ndodh sa her fryhet lumi Buna dhe pengohet derdhja e tij n det. Drejtor i Departamentit t Gjeografis n Universitetin "Luigj Gurakuqi" t Shkodrs Rifat Talani, thot se niveli i liqenit t Shkodrs ka kaluar ndjeshm nivelin e tij norma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Shkodr, vdes 62-vjeari

Shkodr (start)- Nj 62-vjear nga rrethi i Shkodrs, humbi jetn mbrm si pasoj e nj aksidenti automobilistik, ndrsa ka mbetur u plagosur rnd djali i tij 10-vjear. Ngjarja e rnd ndodhi n aksin rrugor Shkodr-Hani i Hotit, ku 62-vjeari Kol Bredha po udhtonte me motor me bashkshorten dhe djalin e tyre dhjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.921Z

Topi: Shkencëtarët, zgjidhje për liqenin e Shkodrës

Presidenti i Republiks, Bamir Topi, duke iu referuar prmbytjeve t fundit n liqenin e Shkodrs, krkon q zgjidhja pr liqenin e Shkodrs t vij nga shkenctart. Kreu i shtetit shqiptar dhe homologu i tij malazez, Filip Vujanovi, morn pjes dje n konferencn ndrkombtare shkencore me tem "L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Arrest kontrabandistit

Shkodr (Start)- Policia e Shkodrs, ka ndaluar n flagranc shtetasin Ervin Gjaka, 32-vje nga rrethi i Shkodrs. Ky shtetas u kap nga policia duke transportuar cigare kontraband nga Malit Zi n drejtim t Shqipris. Ndalimi i Gjaks u b n fshatin Zagor t Malsis s Madhe. N krkim sht shpallur nj person i dyt,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.841Z

Vrasjet n Shkodr, arrestohet i dyshuari i tret

Policia e Shkodrs ndaloi t shtunn n mngjes nj 18 vjear, i cili dyshohet t jet prfshir n nj nga dy vrasjet e njpasnjshme, q ndodhn pasditen e djeshme n nj fshat t ktij rrethi. Burime zyrtare t policis s Shkodrs than se pas arrestimit t Lazr Rrethit dhe Gjergj Marlocaj, uniformat blu arrestuan dhe 18

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.130Z

Shkodër, Topalli, maturantëve: Jeni avokatët e kombit!

Nj fundjav mes nxnsve m t mir t Shkodrs. N ceremonin e prfundimit t Maturs Shtetrore, kryetarja e Kuvendit dhe deputetja e Shkodrs, Jozefina Topalli, u takua dje me maturantt m t dalluar t qytetit t Shkodrs, t cilt i ka quajtur avokatt m t mir t kombit. “Ju djemt e vajzat e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama