Rezultate te kerkimit per termin: +Shkodres +Bik +Ndoja

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.654Z

Ndahet nga jeta kengetari shkodran Bik Ndoja VIDEO

Transmetuar me 27122015 - 1355 shte ndare nga jeta ne moshen 90-vjecare pas nje semundje te rende bilbili i kenges qytetare shkodrane Bik Ndojabr br Ludovik Ndoj Gjergji i njohur si Bik Ndoja eshte nje nga kengetaret me te shquar te muzikes popullore shko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.099Z

Frederik Ndoci për Bik Ndojën: Stë vlerësuan se jemi katolikë!

Nga Frederik Ndoci Lamtumire Artisti ma i Madh i Jares Shkodrane. BIK NDOJA...Shkodra Gjakova Ulqini Struga, ndoshta edhe shume shqiptari perlotohen.. Sa Kryeministra kaloi ky Kollos, e sa aspak u vleresu? Me neperkembjen qe i ben Ketij artisti, ishte si vazhde e gjenocidit 600 vjecar qe iu b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.269Z

Shuhet violinisti Mark Kaftalli Paganini shkodran

e Premte 17 Tetor 20141344 pm p classwp-caption-text Kompozitori dhe violinisti Mark KaftallibrbrShuhet ne moshen 81-vjecare Paganini shqiptar kompozitori i mirenjohur shkodran Mark Kaftalli Ai u nda nga jeta men- gjesin e se enjtesbrNe 81 vite te jetes se tij jane lene pas mbi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama