Rezultate te kerkimit per termin: +Shkoll

Total: 8626
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.840Z

Dhunohet në shkollë 17-vjeçarja

Një 17-vjeçare me prapambetje mendore është dhunuar fizikisht në qytetin e Durrësit, ndërsa policia është duke hetuar. Hetimet për veprën penale të “plagosjes së lehtë me dashje” kanë nisur pas denoncimit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.012Z

Ndihmohet rikthimi i Nderim Ajdarit në shkollë

Është një prej ditëve më të lumtura për të pasi 18-vjeçari Nderim Ajdari i është rikthyer shkollës. Për transportin e tij drejt shkollës dhe kthimin, do të përkujdeset babai i tij, Ismeti. Shkolla e mesme profesionale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.429Z

Drejtori i shkollës puthderrin pasi humbi bastin

Nëse nxënësit do të mbanin të pastër shkollën dhe nuk do të hidhnin më mbeturina drejtori i shkollës kishte thënë se do të puthte derrin, gjë që ndodhi.Hong Yaoming, që është drejtor i shkollës fillore eks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.269Z

Në Vushtrri vajzat po braktisin shkollën

Ankesa për rrugë kanë banorët e disa fshatrave të Vushtrrisë. Gjendja e tyre e keqe ka bërë që të mungoj transporti publik, si rrjedhojë nxënësit, sidomos vajzat po detyrohen ta braktisin mësimin.  Gëzim Ismajli ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.210Z

Filloristi me pistoletë në shkollë, intervenon policia

Policia në Suharekë, ka pranuar një informatë përmes rrugëve operative e cila bënte me dije se një nxënës i klasës së VIII, i shkollës fillore në fshatin Grejkoc të Suharekës, në çantën e tij posedon nj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.163Z

Plagosje në shkollë, arrestohet i dyshuari

Një 18-vjeçar nga Peja është arrestuar me dyshimin e bazuar se ishte përfshirë në një rast të plagosjes me armë zjarri që ka ndodhur të premten, në oborrin e shkollës së mesme te Gjimnazit “Bedri Pejani “ në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.940Z

Shëndetësia me “shkollë të mesme"

Në institucionet shëndetësore të Kosovës, numri më i madh i të punësuarve është me kualifikim shkollën e mesme. Nga 13 mije e 573 të punësuar, 7 mijë e 155 kanë të kryer shkollën e mesme, me shkollë të la

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama