Rezultate te kerkimit per termin: +Shkozet

Total: 1327
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.463Z

Shkozet, gjendet një celular-bombë

Share Një telefon celular i vendosur në një pako është gjendur mesditën e sotme në rrethrrotullimine Shkozetit në Durrës, ndërsa policia bën me dije se dyshohet që mund të jetë një bombë. Telefoni është gjetur pranë një karburantit, ndërsa menjëherë pas sinjalizimit në vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.631Z

Aksident ne Shkozet

Një aksident me pasojë vdekjen e një kalimtari ka ndodhur në Unazën Plazh-Shkozet. Një automjet tip “Ford Fiesta” me targa DR 9944 D, i drejtuar nga 28 vjeçari Fatjon Florja, banor i Shën-Vlashit, ka përplasur për vdekje një kalimt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.590Z

INUK në Shkozet, shemben godinat shumëkatëshe

Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, i mbështetur edhe nga forcat e policisë së rendit, ka rinisur sot aksionin për prishjen e ndërtimeve me dhe pa leje, te cilet perkojne me fazen e dyte te operacionit ne zonen e Shkozetit, aty ku po realizohet edhe investimi per ndertimin e by-passt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.065Z

Shkozet aksidentohen tre gjimnaziste

brbrTre nxenese te shkolles se mesme Olsi Lasko ne Shkozet te Durresit jane aksidentuar mengjesin e sotem nga nje autoveture Ngjarja ndodhi ne lagjen 14 kur vajzat po shkonin ne shkolle dhe jane perplasur nga nje makine tip BMW e drejtuar nga shtetasi Mirand Bulku Njera prej tyre ka marre plage te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.776Z

Ujërat e zeza mbysin pallatet në Shkozet

14/07/2009  Banorët: Nuk dalim dot nga shtëpitë DURRES- Disa pallate në lagjen numër 14 në Durrës janë vendosur në kushte tejet të vështira për shkak të ndotjes së madhe që kanë krijuar ujërat e zeza të dala në sipërfaqe. Janë apartamente, të cilat u janë dhënë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.331Z

Arrestohet vrasësi i adoleshentit në Shkozet

Policia arreston personin e dyshuar për vrasjen e adoleshentit sot në Shkozet. Sipas policisë, në Durrës u arrestua Emir Braku. Një nxënës i vitit të dytë të shkollës së mesme profesionale Beqir Çela në Shkozet është ekzekutuar me armë paraditen e sotme brenda ambienteve të shkoll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.463Z

Çaktivizohet celulari bombë i gjetur në Shkozet

DURRES- Policia ka mundur të çaktivizojë celularin bombë i cili u gjet pranë një karburanti në Shkozet në Durrës. Telefoni celularë “bombë” ishte i mbështjellë me natriban. Telefoni është pikasur në Shkozet, në lagjen 14 në Durrës nga punonjesit e nje karburanti, të c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama