Rezultate te kerkimit per termin: +Shkress

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.150Z

Emërimet, kreu i SHISH-it sot në komisionin e sigurisë

Kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika, do të jetë sot në Komisionin parlamentar të sigurisë, ku krahas raportit vjetor do të dëgjohet nga ligjvënësit dhe mbi skandalin e publikuar në televizionin e Ora Neës, në lidhje me emërimet dhe shkarkimet në kupolën e SHISH,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama