Rezultate te kerkimit per termin: +Shoku

Total: 7810
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.315Z

Shoku Koço

14-05-2013 / Nga Edison Ypi Jashtë stanit, përtej gardhit, ku livadhis opozita, ku të ngopet syri e të kënaqet veshi nga zilkat dhe këmborët, ndodhin gjëra interesante.Unë nuk jam nga ata që mendoj fort keq për Kryetarin e opozitës. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.614Z

Vritet nga shoku

Vigan Gërgurin (27) dyshohet se në Bratislavë të Sllovakisë e ka vrarë shoku i tij i ngushtë, Jeton Vokrri. Policia është vënë në kërkim të dorasit, kurse familja e viktimës në Prishtinë, e tronditur nga vrasja e djalit të tyre, thonë se ai u pre në besë nga shoku i tij. Nga Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.502Z

Rroftë shoku Simon: Poshtë simitja

Mirëpo tani m’u kujtua se në kohët e diktaturës katundi poshtë fshatit tim kërkonte një minator për të hapur rrugën, mirëpo Kuçi që kishte një minator, nuk ia dërgonte. Atëherë, kryetari shkon në Komitetin Ekzekutiv dhe i kërkon sekretarit, minatorin e Kuçit për të fillua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.686Z

Shoku e ndryshoi Tunen

Tuna, njihet si këngëtare me stil dhe që nuk përton të eksperiementoj. Megjithatë, ndër vite nuk ka bërë ndryshime të mëdha në flokë, duke i qëndruar besnike nuancave "blonde".AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.610Z

Vodhi furgonin e shoku “arratiset” në Korçë

18/02/2005  GRAMSH - Ngjarja jo e zakontë ka ndodhur në qytetin e Gramshit, ku efektiva të policisë janë vënë në kërkim të grabitësit të një automjeti. Autori do të ishte shoku i ngushtë i të dëmtuarit, i cili i dehur ka marrë automjetin dhe ka udhëtuar gjatë gjithë na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.356Z

Kamëz, endacaku 50-vjeçar vritet nga shoku i pirë

Kufoma e një endacaku 50-vjeçar është gjetur ditën e sotme në Kamëz. Arben Kanina ka ndërruar jetë si pasojë e goditjeve të forta në trup dhe kokë, raporton policia. Policia filloi menjëherë hetimet, nga ku rezultoi se shoku i tij i ngushtë, Artan Marku, 45 vjeç, edhe ky endacak,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.281Z

Me lejo te jem shoku yt

e Hene 15 Shtator 20141217 pm AGIM BAIbrbr  Leter tim biri diten e pare te shkollebrbrSI dashur AmarbrDikur besoja se isha shoku yt me i mire thjesht ngase jam edhe babai yt Ndoshta keshtu u thone shume prinder femijeve te tyre sepse ashtu deshirojne te jene-miqte me te mire

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama