Rezultate te kerkimit per termin: +Shprthen

Total: 16
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.686Z

Shprthen granata, nj i vdekur dhe dy t plagosur

Nj 21 vjecar humbi jetn dhe dy t rinj t tjer u plagosn si pasoj e shprthimit t nj granate. Ngjarja ka ndodhur n malin Zgar, pran fshatit Tokz n Librazhd, ku tre t rinjt, q jan kushrinj mes tyre, kishin shkuar për të mbledhur skrap. Nga shpërthimi ka mbetur i vdekur Arben Dosku, 21 vjeç,  nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.499Z

Spanja: Futbolli i Mou është irritues

Shtypi Pas barazimit n Majorka (0-0) n javn I t La Ligs, shtypi spanjoll shprthen menjher kundr Murinjos: “Debutimi i Realit t ri? Mou keq”, loja e fjalve e prdorur nga “AS”. “Futbolli i Madridit t tij sht irritues”, sht nj nga akuzat ndaj “Special One&rdqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Shprthen autoboti, 1 e vdekur

Nj vajz 9-vjeare A. C ka humbur jetn dhe tre persona t tjer jan plagosur n Berat. Ngjarja e rnd e ksaj t hne erdhi kur nj autobot q transportonte gaz, ka shprthyer. Tre t plagosurit jan n gjendje t rnd shndetsore si pasoj e plagve t marra nga djegia. T plagosurit jan drguar me urgjenc pr n spitalin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.344Z

Tiran, shprthen autoboti, 2 t vdekur

Nj zjarr ka rn sot n ort e para t mngjesit pran nj depozite bitumi pasi nj autobot me solar shprtheu. Nga informacionet e para msohet se nga ngjarja q ndodhi n vendin e quajtur Kthesa e Kamzs kan mbetur t vdekur dy persona. Ata jan shoferi i autobotit Fitim Nurce dhe Hekuran Rrota, saldatori i nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.115Z

Kongo, shprthen kamioni istern, 200 t vdekur

Më shumë se 200 persona kanë humbur jetën pas shpërthimit të një kamioni çisternë në Republikën demokratike të Kongos. (UPDATE) Lajmin e kanë bërë të ditur autoritetet lokale. Shpërthimi i çisternës i ka vënë zjarrin të gjithë fshatit në lindje të vendit, në prov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.454Z

Greqi, shprthen bomb n gjykatn e Selanikut

Një bombe tjeter ka shpërthyer në orën 13:35 me orën greke brenda ndërtesës së gjykatës së Selanikut. Një i panjohur ka telefonuar ne zyrat e gazetes 'Eleftherotipia' dhe kanalit televiziv 'Alter' per te paralajmeruar, por policia nuk ka mundur te evakuoje gjithë ndertesen dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.491Z

Klima, Mediu në Kopenhagen, G99: 'E turpshme'

G99 gjykoi sot, n ditn kur hap punimet n Kopenhagen samiti i Kombeve t Bashkuara pr Klimn, se eshte e turpshme prfaqsimi i Shqipris n kt samit nga Fatmir Mediu, i cili mori jetn e 26 shqiptarve dhe shprndau n tok e n ajr metale t rnda e helme. "Ky sht nj turp q shqiptart nuk e meritojn. Fatmir Medi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama