Rezultate te kerkimit per termin: +Shptim +Spahiu

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.856Z

Grdeci, Topi shkarkon dy ushtarak

Presidenti Bamir Topi dekretoi sot shkarkimin nga detyra dhe nxjerrjen n lirim t Gjeneral Major Shptim Spahiu, deri tani me detyr Komandant i Forcs s Bashkuar dhe t Gjeneral Brigade Zija Bahja, deri tani me detyr Komandant i Komands Mbshtetse. Dekretet pr shkarkimin e dy ushtarakve t lart jan firmos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.568Z

Te henen nis punimet legjislatura e re e Kuvendit

Mblidhen në orën 18.00 të së hënës. Salla e seancave plenare pret deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë për të marrë start ajo që me rendin e ri të numërimit vjen si legjislatura e tetë e tij. E majta k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.659Z

Nis sot punimet legjislatura e re e Kuvendit

Mblidhen në orën 18.00 të së hënës. Salla e seancave plenare pret deputetët e rinj të Kuvendit të Shqipërisë për të marrë start ajo që me rendin e ri të numërimit vjen si legjislatura e tetë e tij. E majta kt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama