Rezultate te kerkimit per termin: +Shp

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.058Z

Bordura shp

• Fati ka shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.967Z

Shpëtuan adoleshenten disa sekonda para se t'i shpërthente vetura

Dy djelmosha të rinj që tani kanë fituar epitetin e heronjve, nuk kishin hezituar të futen në zjarr për të shpëtuar dy adoleshente të cilat kishin përplasur veturën me një kuti të madhe postare, e cila brenda pak sekondave ishte pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.231Z

IPKO feston fundvitin, shpërblen konsumatorët me 2016 shpërblime

Këtë vit, festat e fundvitit për mijëra konsumatorë të IPKO-së do të vijnë me dhurata të vlefshme të cilat përfshijnë edhe disa nga telefonat, laptopët dhe tabletët më të mirë në treg, si dhe produktet m&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.025Z

Nora Muqaj i shpëton shpërthimit në punë (Foto)

Këngëtarja dhe aktorja kosovare Nora Muqaj ka shpëtuar nga një shpërthim që ka ndodhur dje në vendin ku ajo punon në Zurich. Ajo për Indeksonline ka treguar se gjatë kohës sa punonin nga djegia e kabllove në një tunell që e lidh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.819Z

Shpërthen vullkani Etna (Video)

 Vullkani në malin Etna ka shpërthyer gjatë fundjavës, duke krijuar një të re të madhe tymi nga dalja e llavës në sipërfaqe. Etna është vullkani më i lartë dhe më aktiv i Evropës, i cili ka nisur aktivitetin të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.974Z

“Shpërthen” Lazarati

Shënohet shpërthimi i dytë eksploziv në fshatin problematik Llazarat të Gjirokastrës. Brenda 24 orëve të fundit janë shënuar dy shpërthime. Shpërthimi i fundit u dëgjua në hyrje të fshatit Lazarat, mbi vendin e quajtur Pular

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.813Z

Shpërthim në veri

Një shpërthim ka ndodhur në rrugën “Gjon Kenedi” në veri të Motrovicës. Këtë e ka pohuar zëdhënësi rajonal së Mitrovicës Besim Hoti. “Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 17:30, disa automjete janë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama