Rezultate te kerkimit per termin: +Shpenzimi

Total: 695
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.172Z

Çfarë vuajtje e shpenzimi për tu zgjatur! (FOTO)

Share Një mashkull 167 centimetra është normal për shoqërinë kudo në botë. Por një njujorkez mendonte se ishte shumë i shkurtër. Qëllimi i tij ishte që të bëhej së paku 182 centimetra. Për këtë arsye, i dëshpëruar nga gjendja e tij, 37 vjeçari vendosi t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.898Z

Partite shpenzimi ne zgjedhje

E merkure 09 Maj 2012 1603   SHPENZIMET E PARTIVE PER ZGJEDHJETKur ka kaluar nje vit nga zgjedhjet per pushtetin vendor KQZ ka publikuar raportet e auditimit per partite politike dhe asnje prej partive kryesore nuk eshte gjetur me shkelje nga ekspertet kontabel. Partia qe ka shpenzuar me shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.699Z

Taksimi, shpenzimi dhe përfaqësimi publik

SELAMI XHEPA Buxheti është, pa dyshim, instrumenti themelor në realizimin e politikave të rishpërndarjes midis grupeve të popullsisë, midis rajoneve të vendit dhe midis sektorëve ekonomikë, dhe në historinë dhe filozofinë e tij është mjeti që, me justifikimin e arritjes së objektiva

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.276Z

Spital, kosto më e lartë, kirurgjia dhe neurologjia

Përllogaritet shpenzimi për çdo pacient të shtruar në spital, sa kushton shërbimi dhe ditëqëndrimi për secilin Spitale me infrastrukturë moderne apo demode, aty ku jepet shërbimi që lë për të dëshiruar apo edhe special, shteti paguan kosto për çdo pacient, i cili vizitohet, ekzami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.500Z

10 sekretet që supermarketet nuk duan që ti dini

E gjithë politika e marketingut rrotullohet rreth dëshirës për ta bërë konsumatorin të shpenzojë sa më shumë. Ja disa sekrete që do tju ndihmojnë të kurseni Blerjet Sipas studimeve, 20 për qind e blerjeve janë të paplanifikuara. Na është bërë e zakonshme të hyjmë në superm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.832Z

Shpenzimi i ccedilmendur i ushtrise USA

Në vitin 2004 ushtria amerikane vendosi të hiqte uniformat tradicionale të kamuflazhit që ishin përdorur gjatë në misionet ushtarake dhe deklaroi se do të paraqitej me një version universal që të mund të vishej kudo dhe në çdo a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.575Z

Shpenzimi i çmendur i Joe Biden

Udhëtimi i parë në Evropë i zëvendëspresidentit amerikan Joe Biden, pas rizgjedhjes, i ka kushtuar shumë shtrenjtë taksapaguesve amerikanë. Të paktën kështu thonë shifrat e publikuara nga disa media amerikane, sipas të cilave, në përfundim të qëndrimit në Paris, Biden i është pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama