Rezultate te kerkimit per termin: +Shperthimi

Total: 2969
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.605Z

Shperthimi ne qender te qytetit

brbrMenjehere pas shperthimit te makines ne qender te Burrelitpolicia ka marre ne pyetje pronarin e mjetit Gazmir Dema Vete dema dyshon se shperthimi ka ardhur si pasoje e nje konflikti gjate nje koncertit festiv ne daten 31 korrik shkak I se ciles mesohet te kete qene fjalori banal qe ky preson ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.050Z

Shperthimi, vdes nje specialist

Shperthimi ne termocentralin "Kosova A" shkaktoi dje vdekjen e nje specialisti energjetik. Viktima eshte 50-vjecari Avdyl Bajgora. Ngjarja ndodhi ne oren 13:20 ne nje nga sektoret e sistemit te hirit te TC "Kosova A", kur ka ndodhur shperthimi i nje mjeti ende te panjohur. Nga incidenti gjeti vdekje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.636Z

Shperthimi ne Koman alarmon antiterrorin

Ngjarja Nje sasi eksplozivi ka shperthyer pak pas mesnate ne nje automjet ne fshatin Koman te Shkodres ne vendin ku ankorohet trageti i linjes Tropoje-Koman ne afersi te diges se hidrocentralit. Nga shperthimi ka pasur demtime te konsiderueshme te disa automjeteve dhe lokaleve prane vendit ku ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.800Z

Damask 42 te vdekur nga shperthimi ne xhami

Damask 42 te vdekur nga shperthimi ne xhami E premte 22 Mars 2013 1001 Damask 42 te vdekur nga shperthimi ne xhamiMedia shteterore e Sirise thote se nga nje shperthim ne nje xhami te Damaskut kane mbetur te vrare te pakten 42 njerez duke perfshire nje udheheqes fetar pro-regjimit sunit Rap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.532Z

Shperthimi ne Fierze arrestohet autori

PUKE- Policia ka mundur te arrestoje pasditen e sotme autorin e shperthimit ne afersi te Hidrocentralit te Fierzes. Mesohet se shtetasi Bashkim Gjoka u arrestua ne Kukes teksa po tentonte te largohej. Policia sekuestroi ne cilesine e proves materiale nje sasi te konsiderueshme bakri qe ishte sigurua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.608Z

Shperthimi i dyte i Gerdecit

/ / NgaBLENDI KAJSIU Me ne fund gjykata ven dosi te nxjerre nga burgu dhe te hetoje ne gjendje te lire dy te akuzuarit e fundit te ceshtjes se Gerdecit. Ky akt i shemtuar ne nje varg aktesh te turpshme nga drejtesia shqiptare dhe nga gjykatesit e kesaj ceshtjeje eshte nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.040Z

Shperthimi i fuqishem trondit Tiranen

Nje shperthim i fuqishem ka tronditur kryeqytetin ne mbremjen e se merkures rreth ores pak minuta perpara ores 23.00. Ka qene shperthimi i nje makine tip fuoristrade me targa TR 3838 M qe eshte hedhur ne ere ne afersi te salles se seancave plenare te Kuvendit te Shqiperise. Makina ka qene e parkuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama